Spoža un enerģijas pilna Ainas Poišas atgriešanās; startē jaunais LNT šovs

16 komentāri
Spoža un enerģijas pilna Ainas Poišas atgriešanās; startē jaunais LNT šovs
Publicitātes foto

Pirmdienas, 12. septembra, vakarā LNT debitēja jauns šovs, kas patiks kā kulināro, tā attiecību spēļu faniem – Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā. Tā ietvaros satiekas divu ģimeņu divas paaudzes, lai sacenstos gatavošanā.

Spēlē piedalās mammas ar atvasītēm. Ar katliem rīkoties drīkst tikai bērns – mamma dod padomus. Ja bērnam galīgi neveicas, mamma iedarbina trauksmes pogu, kas gan paātrina dārgā laika skaitīšanu un iet palīgā.

Pirmajā sērijā sacentās divas mammas un divas meitas. Vienā komandā startēja Sanita un Signija Plešas no Bauskas puses, savukārt viņām pretī stājās Antra Paulicāne un Inese Aizstraute no Rīgas.

Vispirms tika noskaidrots, kāds gardums būs kompānijas ēdienu pamatā. Sanitai un Signijai tika biete, bet Antra un Inese tika pie gaļas gabala. Minūtes laikā, klausot mammu komandas, meitām nācās sarūpēt pārējos produktus vakariņām.

Sanita un Signija izlēma gatavot biešu zupu. Īsajā laikā dāmas paspēja savākt vien pusi vajadzīgo produktu, un tad abām tika dotas 30 minūtes gatavošanai.

Foto

Bauskas meitenes lietai piegāja vēsā mierā – vissatrauktākā šajā procesā bija raidījuma vadītāja, kura ik pa brīdim, izteiksmīgi kliegdama un spiegdama, steidza atgādināt konkursantēm, ka laiks skrien un eksperimentiem ekrānā nav vietas.

Galu galā mamma piespieda trauksmes pogu un devās meitiņai palīgā. Diemžēl zupu neizdevās izvārīt līdz galam, ko secināja arī žūrija.

Antra un Inese lēma par labu maltās gaļas sautējumam. Sākums bija varen ašs, taču mamma izlēma spiest trauksmes pogu un izpalīdzēt meitai sīpolu kapāšanā.

Sapratusi, ka šai komandai viss izdosies, Aina no priekiem, kā pati pēc tam secināja, “ierēcās”. Tiesa, konkurentes nekautrējās šo ēdmaņu izsmādēt.

Šefpavārs Māris Astičs lēma par labu rīdziniecēm un viņu maltās gaļas sautējumam. Uzvarētājas saņēma dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā turpmāk 18.00 priecēs LNT skatītājus ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai.

Raidījums iezīmēja arī lieliskās Ainas Poišas atgriešanos ekrānā raidījuma vadītājas un aizkadra balss ampluā. Skatītāji varēja novērtēt, ka Aina nav zaudējusi asumu – raidījuma vadītāja visu spēles laiku šaudījās starp konkursantēm kā īsta enerģijas bumba.

Video

16 komentāri