Šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā uzvar skandalozā Lauku sētas saimniece!

4 komentāri
Šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā uzvar skandalozā Lauku sētas saimniece!
Foto: ekrānuzņēmums

Šodien kulinārijas sacensībā ar nosaukumu Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā, kas no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.00 skatāms kanālā LNT, viens no pāriem bija ļoti īpašs. Šajā šovā dalību ņēma skandalozā otrās Lauku sētas sezonas saimniece Valentīna Roziņa, kura piedalījās ar savu mazdēlu Egīlu Leimani.

Viņiem abiem pretī stājās Laila Pujāte un Samanta Elliņa, kuras kā pirmās devās sēdēt apsēsties, kamēr darbiņš gaidīja Roziņu-Leimaņu ģimeni. Atverot vāku tur atklājās mannā putra, kas nozīmē – viņi gatavoja bubertu. Neskatoties uz laika trūkumu, viss izdevās lieliski, atskaitot to, ka galarezultāts izdevās pārāk karsts. Ina Poliščenko – pavāre no Restorāns 3 atzina to par garšīgu esam, taču bija jānogaršo vēl vienas komandas veikums, kur zem vāka bija paslēpušies siera plācenīši.

Foto

Abām komandām bija tehniskie brāķi – arī Pujātu-Elliņu ģimenes galarezultāts piedzīvoja nelielu piedegšanu, tāpēc Poliščenko bija ļoti grūta izvēle. Taču tā krita par labu Lauku sētas skandalozajai saimniecei Valentīnai un viņa mazdēlam Egīlam, un par to viņi saņēma 50 eiro dāvanu karti no lielveikala Nuko.lv.

Video: šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā 17. sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl