6 komentāri

Pēdējā laikā Latvijā, šķiet, nav šova, kurā nepiedalītos skandalozā skaistule Violeta Stepanova. Pirmdienas, 17. oktobra, vakarā ar šoviem apsēstā daiļava startēja kulinārajā spēlē Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā.

Violeta šovā startēja kopā ar skolotāju Ainu Puniņu. Kā uzsvēra šovu veterāne, skolotāja viņai ir tikpat tuva kā māmiņa – tieši pateicoties Ainai Violeta mākot atšķirt pannu no katla.

Viņām pretī stājās mamma un meita – Māra Valdmane un Nelda Bērziņa.

Šovu atklāja Violetas komanda. Dāmām tika uzdevums pagatavot ēdienu, kura sastāvā ir apelsīns, un Violeta uzreiz saprata, ka gatavots tiks lasis apelsīnu mērcē.

FOTO

Par godu ekrāna uznācienam Violeta bija īpaši seksīgi saposusies – viņa bija uzvilkusi svārkus, augstpapēžu kurpes un sarkanu blūzi. Taču pikantais kostīms netraucēja ņiprajai meičai zibenīgi šiverēt pa virtuvi.

Abas ar skolotāju Ainas virtuvē veidoja izcilu tandēmu – abas ik pa brīdim draudzīgi pakašķējās un pavilka viena otru uz zoba. Skolotāja spēles laikā atklāja skatītājiem arī dažādus jaukus faktus par blondo šovbiznesa luteklīti.

Skolotāja pastāstīja, ka Violeta esot visai laba kulināre, turklāt arī ļoti apķērīga un ļoti daudz mācās – nupat viņa izskolojusies par metinātāju.

Knapi iekļāvusies laika limitā, Violeta lasi pagatavoja godam. Konkurentes atzinīgi novērtēja Violetas gatavoto mērci, vienīgi eksperts atzina, ka ēdienā esot par daudz alkohola.

Otra komanda – Māra un Nelda kā īpašo produktu izlozēja makaronus. Dāmas izlēma gatavot “makaronus ar malto gaļu tomātu apskāvienos”.

Mammai un meitai sākumā negāja īpaši raiti – viņas aizmirsa paņemt divas svarīgas sastāvdaļas – gaļu un eļļu. Pēc tam meklējot gaļu, abām gāja pavisam skarbi – sapratušas, ka pašām būs gaļu jāmaļ, lēdijas pat sprieda, vai labāk neņemt sieru.

Violeta, vērojot visu šo jezgu, nekautrējās paust ļaunu prieciņu par to, kā konkurentēm neiet, un šausmināties, ka ar to pašu karoti, kas iebāzta mutē, jau nu pēc tam nevajadzētu maisīt ēdienu, kas jāpasniedz citiem.

Neldai izdevās samalt tikai pavisam nelielu daudzumu gaļas. Violeta jau pirms ēdiena pagatavošanas prognozēja, ka ēdiens būšot “čau, Rasma”.

Nobaudījusi konkurenšu pagatavoto, Violeta steidza gavilēt, ka makaroni nav līdz galam gatavi, turklāt jāēd ēdiens, kurā svešiniece divas reizes ielikusi pašas apsiekalotu karoti.

Arī eksperts lēma, ka Violetas un viņas skolotājas ēdiens ir gardāks, kas nozīmē, ka blondā šovu veterāne iekļuvusi šova nākamajā kārtā un viņu ekrānā redzēsim arī otrdien, 18. oktobrī.

VIDEO

TOP komentāri

  • Xxx
  • ZUZE
  • kaut
    +5 +4 -1

    kaut

    kāds sūds, kā šito vājprātu var skatīties.. Poiša vien jau ko vērts, pilnīgi stulba, brīnās par visu. Pašā sākumā, man pietika ar pāris minūtēm, lai saprastu, kādu mēslu atkal rāda.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl