Pudniks publiski kaitina un runā pretim savai mammai

2 komentāri
Pudniks publiski kaitina un runā pretim savai mammai
LNT publicitātes foto

Gatavošanas šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā ceturtdienas raidījumā dalībnieki pārsteidz ar karstasinīgumu, “lielu muti” un mākslinieka talantu. 

Šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā šīs nedēļas pēdējā raidījumā šeptēšanos virtuvē uzsāk karstasinīgais Kaspars Pudniks, kurš zināms kā Riču ģimenes runasvīrs. Viņš šovā startē kopā ar savu mammu Lailu Pudniku. Taču pirms ķeršanās pie darba Kaspars, ņemot rokās vijoli un pieaicinot kolēģi ar ģitāru, pamanās izdancināt enerģisko šova vadītāju Ainu Poišu.

Visu jo interesantāku padara mammas atzīšanās, ka ēst gatavotājs Kaspars patiešām nav. Tikmēr pats ironizē, jautājot, kuram beigās maltīte būs jāēd.

Kaspars neslēpj, ka dzīvē ne vienmēr reaģē uz to, ko saka mamma, un to viņš spītīgi nedara arī šajā reizē. Taču šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā pie labiem rezultātiem iespējams tikt, precīzi izpildot mammas norādījumus. Abiem iet kā pa celmiem, jo mamma drīkst palīdzēt tikai mutiski.

Kaspara pieredzes trūkumu virtuvē Laila attaisno sekojoši: ”Ir divas māsas, ir mamma. Kādēļ viņam būtu jāgatavo?! Meitenes daudz. Sieviešu riņķī ir ļoti daudz.”

Tomēr pašā pēdējā sekundē ķīniešu ēdiens Cheng – gong tiek rotāts ar dillēm un gatavs vērtēšanai.

Foto

Pudniku pretinieces ir iepriekšējā raidījuma uzvarētājas Aiva un Alise Gaidules. Arī šoreiz viņām padomā kāda vecmāmiņas recepte – Kad mājās gandrīz nekā nav, kura sastāvā ir medus. Tieši saldumi ir Alises lauciņš.

Tomēr gadās arī kāda ķibele – meitene piededzina sviestu. Bet pēc pannas nomaiņas viss iet kā smērēts.

To, ka Alisei izdevies atgriezt bērnības garšu, apliecina arī šefpavārs Māris Astičs, un šajā raidījumā uzvaru gūst mammas un meitas kompānija.

Video

2 komentāri