Poišas šovā pārsteidz ar tomātu rīvēšanu un kukuļošanas mēģinājumu

0 Komentāru
Poišas šovā pārsteidz ar tomātu rīvēšanu un kukuļošanas mēģinājumu
LNT publicitātes foto

Līdz šim sirsnīgākajā šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā raidījumā vakardienas uzvarētājām Aijai un Sintijai Gobām šodien pretim stājas piecbērnu mamma Inese Kārklevalce ar trešo tēva dēlu Gati. Lai arī katrai no atvasēm padomā savi meistarstiķi, sacensība norit draudzīgā gaisotnē.

Kamēr Kārklevalki mamma atzīst, ka pie kamerām nav radusi un nevar nepamanīt radušos stresu, Gata gaitas virtuvē ar neslēptu aizrautību vēro pretinieču komandas meita Sintija un jauno cilvēku slavē par ātrumu un meistarību griešanā. Viņš apliecina patstāvību un rosās tik ātri, ka brīžiem mamma ar komandām netiek līdzi.

”Kas to būtu domājis! Viņš ir ātruma čempions!” iesaucas šova enerģiskā vadītāja Aina Poiša, kad Gatis 10 minūtes pirms paredzētā laika gatavs maltīti servēt uz šķīvjiem.

Publiskajā virtuvē roku ”piešāvušajām” Aijai un Sintijai Gobām šova atvēlētajā pusstundā jāpagatavo ēdiens spāņu gaumē, ko citos apstākļos meita gatavojusi ilgākā laikā. Nevar nepamanīt, ka daiļā Sintija matus, par kuriem vakar saņēma pretinieču nosodījumu, šodien sapinusi skaistā bizē.

Foto

Spānijas ceļojuma laikā noskatītā recepte nav no vieglajām, tādēļ Sintijai atšķirībā no sāncenša bez mammas komentāriem būtu grūtāk tikt līdz teicamam rezultātam.

Viens no Sintijas ”meistarstiķiem” ir nepieciešamo tomātu nevis sagriezt, bet sarīvēt. ”Tāds sabraukts tomāts,” asociācijās dalās Poiša, tikmēr Gatis norāda, ka sagriezts dārzenis tomēr būtu labāk, ”jo tad saprastu, kas tas tāds ir”.

”Kāds progress! Vakar mēs stresojām, viss gāja pa gaisu, bet šodien otrā reize un vēl nekas nav saplīsis,” priecājas mamma Aija un atzīst, ka jauno ēdienu gatavošana ir tieši meitas lauciņš.

Gaidot, kamēr rīsi taps mīksti, Sintija salej glāzēs atlikušo baltvīnu. ”Tā tiešām skaitās kukuļdošana,” smej pretinieks.

Abas komandas viena pret otru noskaņotas draudzīgi, tomēr šova noteikumi paredz, ka uzvarētājs ir tikai viens. Tiesnesis šefpavārs Lauris Aleksejevs lemj par labu spāņu paeljai. Un ar Aiju un Sintiju šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā tiksimies atkal rīt.

Video

0 Komentāru