6 komentāri

Šīs nedēļas Latvijā paiet šovu veterānes Violetas Stepanovas zīmē. Otrdienas, 18. oktobra, vakarā daiļava atkal priecēja savus neskaitāmos fanus, piedaloties šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā pie Ainas Poišas.

Violeta kopā ar savu skolotāju Ainu atkal atgriezās spēlē kā iepriekšējās dienas uzvarētājas. Šis raidījums faniem bija iespēja novērtēt, cik seksīgi izskatās Violeta, ja viņa patiešām sapošas, jo Lauku sētā, kur iepriekš mirdzēja šī blondīne, meitenes startē bez grima.

Šoreiz par godu Ainas šovam Violeta bija saposusies īpaši smalki. Kamēr citi dalībnieki uz kulināro šovu ģērbjas tā, lai ērtāk rosīties virtuvē, Violeta priecēja ar īpaši piegulošu kostīmu, kas izcēla viņas izcilās formas, un sarkaniem zābaciņiem uz nagliņpapēža.

FOTO

Šo komplektu meitene bija papildinājusi ar sarkanām lūpām.

Abām pretī stājās Inese un Zane. Viņas gatavoja pirmās, izvēloties gatavot ļoti interesantu ēdienu no maizes, medus un svaigas liellopu gaļas. Violetai šis gardums negāja pie sirds.

Viņa pati ar skolotāju šoreiz gatavoja karbonādi ar sieru un tomātu. Konkurentēm ēdiens garšoja.

Tomēr galvenais bija tiesneša viedoklis. Viņš lēma, ka uzvar Inese un Zane, kas nozīmē, ka Violeta no turpmākās cīņas šovā izstājas.

VIDEO

Lasi vēl