Mammu kulināršova dalībnieci satrauc pretinieces garie un lakotie nagi

5 komentāri
Mammu kulināršova dalībnieci satrauc pretinieces garie un lakotie nagi
LNT publicitātes foto

Atraktīvās un enerģiskās Ainas Poišas vadītā gatavošanas šova Mana mamma gatavo labā nekā tavējā trešajā raidījumā dalībnieces mācās no priekšgājēju kļūdām, bet saņem kritiku par nagu garumu un krāsu.

Šīs nedēļas pagaidām pārliecinošākais tandēms mamma Antra Paulicāne un meita Inese Aizstraute trešajā iznācienā publiskajā virtuvē nedomā atkāpties no iemītās taciņas un šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā trešajā sērijā apņēmušās pagatavot dārzeņu biezeņzupu.

Izskatās, ka produktu atlasē meitai Inesei roka jau ”piešauta”, tādēļ arī šajā reizē viss notiek bez aizķeršanās. Mizot, griezt, kapāt – šķiet, šī ir Ineses stihija.

Tikmēr mamma Antra atklāj, ka ģimenē pieņemts nekad neko neatstāt uz šķīvja – allaž visam jābūt apēstam. ”Kaut ar sakosties zobiem,” nosaka mamma.

Kad šķiet, ka viss iet kā pa sviestu, un mamma ierosina padejot, atklājas, ka pieļauta kļūda. Dārzeņi negrib vārīties, jo, iespējams, ”nošauts” garām ar katlu un ūdens daudzumu tajā.

Tā kā vārītos dārzeņus paredzēts blenderēt, tad nekas, ja kāds nedaudz cietāks. Un 15 sekundes pirms gatavošanas beigām Inese jau biezeņzupu apber ar dillēm un bagātina ar kūpinātu lasi.

Foto

Antras un Ineses pretinieces šajā raidījumā ir Aiva un Alise Gaidules, kurām padomā ir kartupeļu biezenis ar čīburiem. Izklausās patiesi intriģējoši!

Atklājot, kas ir čīburi – sīki sagriezta kūpināta gaļa, sacepta kopā ar sīpoliņiem, un nosaukums nāk no Vidzemes puses –, dāmas ķeras pie darba.

Alise neslēpj, ka šīs maltītes gatavošana šovā nav nejauša, jo abām ar mammu, kura uzņēmusies procesu vadīt mutiski, bijis svarīgi, lai recepte ir pārmantota no paaudzes paaudzē.

Alise, kurai tuva skriešana – gan no rītiem uz sabiedrisko transportu, gan startējot pusmaratonā, tikpat sportisku apņēmību demonstrē arī publiskajā virtuvē.

Mācoties no iepriekšējo dāmu kļūdām, Alise ūdeni vāra tējkannā un izvēlas adekvātu katlu. Bet bez Antras uzmanības nepaliek jaunās dāmas lakotie nagi. ”Mēs pēc tam ēdīsim varbūt kādu nagu laku,” kritiska ir pretinieču komandas mamma.

Vēlāk gan, it kā sadzirdot konkurentes domas, Alise vienā rokā uzvelk virtuves cimdiņu. Lai drošāka pētersīļu lakstu kapāšana. Tieši tie, pēc pretinieču domām, izrādās nepiemēroti maltītes dekorēšanai, tomēr tiesnesis – šefpavārs Māris Astičs – šovakar lemj, ka tieši šī komanda saņem raidījuma uzvarētāju godu un dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

Video

5 komentāri