Televīzijā beidzot atkal uzmirdz ballīšu nezvērs Puidza

4 komentāri
Televīzijā beidzot atkal uzmirdz ballīšu nezvērs Puidza
Publicitātes foto

Pirmdienas, 3. oktobra, vakarā LNT šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā viesojās šovbiznesa draugiem jau zināms varonis – Artūrs Puidza jeb Jamess, kurš šovā startēja ar mammu Sarmīti. Viņiem pretī stājās cits dēla un mammas tandēms – Iveta un Kristiāns Alpes.

Spēli uzsāka Alpes, kuriem tika uzdevums pagatavot ko gardu no vistas spārniņiem. Abi lēma, ka gatavos vistas siera zupu. Abi gatavoja tiešām mierīgi un bez stresa, par ko saņēma uzslavas arī no psihoterapeites.

Abi paspēja laikā un pagatavoja zupiņu, ko par labu esam atzina arī konkurenti un eksperts. Tad nāca kārta šmorēt Artūram ar mammu.

Puisim, kurš pirms diviem gadiem, startējot realitātes šovā TV zvaigzne, prezentēja sevi ar saukli “pašauj vaļā” un solīja sarīkot nebeidzamu ballīti, nu bija iespēja atkal “pašaut vaļā” jaunā ekrāna spēlē.

FOTO: Jamess Ainas šovā

Puidzu ģimenei izlozē tika fetas siers, kuru viņi izlēma likt lietā, lai pagatavotu foreli. Sākums bija traks – Artūram knapi izdevās paķert no plauktiem visas nepieciešamās lietas.

Tomēr tālāk gāja salīdzinoši mierīgi – savulaik paša izslavināto ballīšu nezvēra un vaļā pašāvēja talantu Artūram tā arī neizdevās izpaust. Iespējams, te savu lomu spēlēja dāmas – nabaga Artūram nebija iespējas īsti izteikties, jo galvenās runātājas bija Aina un viņa mamma.

Raidījuma izskaņā eksperts salīdzināja abu komandu pagatavotos gardumus. Eksperts lēma par labu Alpēm un viņu zupai, kas nozīmē, ka arī šajā šovā Artūrs jeb Jamess nākamajā kārtā neiekļūst.

VIDEO

TOP komentāri

  • Dace
    +1 +1 0

    Dace

    Šo šovu varētu skatīties ,ja šova vadītāja uzvestos pieklājīgāk, un nemaisītos ar savām "asprātībām",un nemaisītos pa kājām.
  • cece
  • Sancis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl