Poišas šovā nesavaldīga māmiņa dēlu nodēvē par duraku un piesola pa ”koko”

15 komentāri
Poišas šovā nesavaldīga māmiņa dēlu nodēvē par duraku un piesola pa ”koko”
LNT publicitātes foto

Pagatavot maltīti svešā virtuvē 30 minūšu laikā TV kameru priekšā, iespējams, bijis par iemeslu temperamentīgajai Ingūnai dēlu Elvi nosaukt par duraku un piesolīt izrēķināšanos mājās.

Šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā 10. raidījuma pašā sākumā atklājas, ka ceptie āboli ar vaniļas mērci ir ēdiens, ko Elvis gribētu gatavot vismazāk. Tieši sarežģītās mērces pagatavošana ir īstais pārbaudījums puiša meistarībai virtuvē un mammas savaldībai.

Mērces sastāvā ir olas, kurām vēlams atdalīt baltumu no dzeltenuma, tādēļ nepieciešamas divas bļodiņas. ”Kas viņš dumjš?! Nezina, ka divas bļodiņas vajadzīgas?!” izsaucas mamma un piekrīt atraktīvajai šova vadītājai Ainai Poišai, ka nu viņai par dēla uzvedību kauns pa visu ģīmi.

Foto

Puiša apsviedīgums un veiklās kustības liek domāt, ka virtuvē viņš nav pirmo dienu, tomēr šķiet, ka mammai nav iespējams izdabāt. ”Dabūsi pa koko, tici man!” dēlam draud māmiņa brīdī, kad puisis jau steidz cepeškrāsnī likt ābolus. Tikmēr šova vadītāja Elvi viņa straujuma dēļ salīdzina ar traku vēju…

Mirkli pirms laimīgajām beigās Elvis pa zemi izber pūdercukuru, bet deserts gatavs top laikā.

Iepriekšējā raidījuma uzvarētājas Kristiāna un Evita Terēze Tēbergas gatavo lasi ar kartupeļu pankūkām. Tomēr Elvja ābolu deserts šodien ir nepārspējams, un šovu Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā turpina Rībenu ģimene.

Spraigo šova sēriju skaties video!

Video

15 komentāri