1 komentārs

Pirmdienas, 24. oktobra, vakarā virtuvē pie Ainas Poišas raidījuma Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā ietvaros viesojās ugunsdzēsējs Juris Blūzmanis, kurš tautas atmiņā palicis kā viens no varonīgajiem glābējiem Zolitūdes traģēdijā.

Blūzmanis šovā startēja kopā ar māsas meitu Raimondu Dreimani. Abu māmiņas uz viņu centieniem virtuvē noraudzījās no mākoņa maliņas. Abiem pretī stājās mamma un meita – Iveta un Elīna Plekšņas.

Raidījumu uzsāka Blūzmanis ar māsas meitu. Abi izlozēja žāvēto gaļu un izlēma to gatavot kopā ar spageti. Interesanti, ka Juris uzņēmās “mammas” lomu, kamēr Raimonda gatavoja.

FOTO

Otra komanda kā īpašo produktu izlozēja vistas fileju un izlēma gatavot vistu ar rukolas salātiem. Eksperts par labāko atzina Jura un Raimondas spageti.

Kā Skaties.lv lasītajiem var pačukstēt šova veidotāji, jau rīt, kad sērijā atkal atgriezīsies Blūzmanis ar māsas meitu, skatītājus un arī viņu pašu gaida uzreiz vairāki nebijuši pārsteigumi.

VIDEO

TOP komentāri

  • Juris
    0 0 0

    Juris

    Negodīga cīņa jau vairākas dienas. Vienā komandā divi bet otrā trīs cilvēki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl