Maija Doveika kopā ar dēlu uzmirdz TV šovā

2 komentāri

Piektdienas, 22. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”, un šonedēļ tajā būs īpaši raiba un atraktīva kompānija.

Šovā ”Mazā lielā zvaigzne” katru piektdienu viesojas sabiedrībā zināmi cilvēku un viņu bērni, kuri atklāj daudz interesantu lietu un noslēpumu par saviem vecākiem. Šonedēļ jautrajā spēlē piedalīsies Nacionālā teātra aktrise Maija Doveika un viņas dēls Pāvils Andrejs.

Jautāta, vai viņu varētu pārsteigt dēla atklātība, Maija neslēpj, Pāvils Andrejs kā ābols no ābeles nav tālu nokritis. ”Es domāju, ka man nāksies piedzīvot īpašus mirkļus.” Aktrise ir gatava gan pietvīkt, gan piesarkt.

TV skatītāji uzzinās ne tikai to, cik labi Maija pazīst savu dēlu, bet arī daudz interesantu lietu par pašu aktrisi. Piemēram, ko, pēc dēla domām, Maijai mājās vajadzētu darīt citādāk.

”Es domāju, ka man vajadzētu atnākt mājās un sākt ar viņu spēlēties, un tā līdz gulētiešanai,” spriež Doveika.

Ņemot vērā teātra aktrises dienas grafiku, Maija mājās ierodas vēlu, kad bieži vien dēls jau guļ. ”Mums viss ir ne tā kā pie cilvēkiem,” nosmej skatuves māksliniece.

Šovā ”Mazā lielā zvaigzne” šonedēļ kopā ar atvasēm viesosies arī šlāgerdziedātāja Ineta Rudzīte un žurnālists Ansis Bogustovs.

Skaties šovu ”Mazā lielā zvaigzne” ik piektdienu plkst. 20.20 TV3!

2 komentāri