Mācītājs prognozē, kuri pāri paliks kopā

Komentāri

2. Mīļuma meklējumi

2/5

”Baznīca kādreiz saka, – nedrīkst pirms kāzām gulēt kopā. Šī ir tā iespēja negulēt pirms kāzām kopā un satikties pirmo reizi nevis piedzērušamies kādā klubā vai kaut kur citur, bet gan skaidrā prātā ar skaidru risku, un, uzticoties cilvēkiem un debess būtnēm, lai pabūtu kopā, un pamēģināt, kā tas notiks. Mēs visi Latvijā būsim liecinieki, cik un kā šī dzīve ritēs. Ja viņi būs kopā, tad īstenībā tas būs liels jautājums arī apkārtējai sabiedrībai, baznīcai utt. – redz, darbojas! Es novēlētu, lai darbojas, lai ir mīlestība, lai uzplaukst dziļāka iepazīšana un visas vērtības!” saka mācītājs Valters Korālis.

Savstarpēja komunikācija

Mācītājs par Uģa un Zandas stipro pusi atzīst savstarpējo komunikāciju. ”Es domāju, ka viņi uz šā viļņa varētu paturēt sevi viens otram. Komunicēt viens ar otru un ar vecākiem un visiem, ar ko laulība diemžēl vai par laimi ir saistīta,” vērtē V. Korālis.

2. Mīļuma meklējumi

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl