LNT jauns realitātes šovs Nosvērtie – resnīši met nost lieko

2 komentāri
LNT jauns realitātes šovs Nosvērtie – resnīši met nost lieko
Foto: publicitātes

Iestājoties jaunajam gadam, LNT piedāvā nodoties aktīvai, spraigai un efektīvai cīņai ar liekajiem kilogramiem. Ar visu lieko tikt galā 18 dalībniekiem palīdzēs divi profesionāli treneri, ko uzraudzīs šova vadītāja – pievilcīgā aktrise Jūlija Kovaļčuka. Lai palīdzētu šova dalībniekiem nomest lieko svaru, galvenā balva ir ļoti motivējoša – nauda, taču ne tikai pēc tās viņi ieradušies, bet arī pēc veselības un dzīvesprieka!

Cīņa nebūs viegla, bet dalībnieki ir gatavi uz visu – skatieties jauno realitātes šovu Nosvērtie no 9. janvāra sestdienās plkst. 21.05 kanālā LNT!

Cīņa ar lieko svaru ir plaši izplatīta un aktuāla problēma visa gada garumā. Vadītāja J. Kovaļčuka atklāj: ”Šova laikā es jutu līdzi visiem dalībniekiem, bet jo īpaši tiem, kuri bija morāli vājāki par citiem. Es izmantoju savu vadītājas statusu un motivēju visus, kuri bija nolaiduši rokas. Bija brīži, kad biju ļoti stingra, skaidroju, ka nav īstais laiks padoties. Vislaimīgākā jutos brīžos, kad dalībnieki atkal saņēmās un turpināja cīnīties!”

Jaunais realitātes šovs Nosvērtie (Взвешенные люди) ir sapulcējis 18 dalībniekus no visdažādākajām Krievijas pusēm, kuri vistiešākajā nozīmē iet ar smagu soli cauri dzīvei. Vieglākā dalībnieka svars ir 117 kg, bet smagākā – 205 kg. Savukārt kopējais 18 dalībnieku svars sasniedz 2665 kg atzīmi. Resnīši nēsā vaļīgus apavus, kuriem nav šņoru, jo viņi vienkārši nespēj pieliekties! Viņi nevar nokāpt pa trepēm, ja nestrādā lifts. Tāpat cenšas izvairīties no sabiedrības, jo baidās tikt apsmieti – iemeslus, kāpēc dzīvot grūti resnīšiem, var atrast miljoniem.

Viena no dalībniecēm ir 31 gadus vecā Eva, kuras svars ir 124 kg, un viņa atklāj savu pieredzi: ”Līdz piecu gadu vecumam biju ļoti tieva, bieži slimoju, tāpēc mamma mani iekārtoja specializētā bērnudārzā, kurā bērni tika ļoti labi baroti. Pat pārāk, jo no bērnudārza es mājās atgriezos kā resnīte. Pēc tam viss turpinājās, jo mana mamma ļoti garšīgi gatavo, es ēdu aptuveni septiņas reizes dienā visu to garšīgāko, treknāko un saldāko, līdz sākās veselības problēmas. Droši vien, ka tas bija veids kā mamma izrādīja savu mīlestību. Par to, ka var ēst citādi, uzzināju daudz vēlāk.”

Kā Evai, tā arī citiem dalībniekiem ir skaidrs, ka ir krietni pārsnieguši svara normu un sapratuši, ka beidzot laiks ir rīkoties! Retais no dalībniekiem pirms šova nojauta, ka viņus sagaida emocionāli un fiziski smaga cīņa. 18 resnīši tiks sadalīti divās komandās – sarkanajā komandā trenēs psiholoģe, dietoloģe un personīgā trenere Irina Turčinskaja, kura ir Maskavas Bodyfitness vicečempione, kā arī jau 10 gadu strādā par personīgo fitnesa treneri. Tāpat I. Turčinskaja ir izstrādājusi metodi, kā pareizi nomest svaru, to kontrolēt un uzturēt formā. Savukārt par zilās komandas dalībnieku sportisko formu rūpēsies treneris Deniss Semenihins, kuram pieder savs fitnesa klubu tīkls, un ir vairāku par veselību rakstošo žurnālu sleju redaktors. D. Semenihins ir sarakstījis arī divas grāmatas par fitnesu, kas daudzviet pasaulē kļuvušas par bestselleriem. Ik nedēļu dalībnieki svērsies – no tās komandas, kurā kopumā būs nomests vismazāk svara, izstāsies viens dalībnieks.

Ja treneri liks lielu uzsvaru dalībnieku ikdienā uz sportiskām aktivitātēm, kas būtiski uzlabo dzīves kvalitāti, tad morāli ar viņiem strādās psihologi Andrejs Kuharenko un Irina Leonova. Savukārt uztura programmu izstrādās Jūlija Bastrigina, kura ir dietoloģe, terapeite. J. Bastrigina atklās, ka atbrīvošanās no visa liekā nebūt nenozīmē neko neēst vai ēst maz. Svarīgi ir pareizi izvēlēties produktus un pilnībā pārveidot savu ēdienkarti, nevis eksperimentēt ar neveselīgām diētām.