LNT aicina pieteikties televīzijas spēlei Maini vai zaudē

6 komentāri
LNT aicina pieteikties televīzijas spēlei Maini vai zaudē
Foto: publicitātes foto

Kanāls LNT aicina pieteikties televīzijas spēlei Maini vai zaudē jautras, azartiskas ģimenes, riskēt gribošas draugu grupas un draudzīgus kolektīvus, kuri nebaidās ļauties azartam un spēles garšai. Aicināts pieteikties ikviens, kurš ir ar mieru riskēt, liekot uz spēles savu veco sadzīves tehniku, lai, iespējams, vietā iegūtu jaunu! Pieteikuma anketu var aizpildīt jau tagad šeit, portālā Skaties.lv sadaļā Maini vai zaudē!

Jūsu mājās vai darbavietā noteikti ir kāda elektroprece, kuru vajadzētu nomainīt pret jaunu – ledusskapis, kas kļuvis par mazu, televizors, ko gribētos lielāku, vai tējkanna, kas nepiestāv virtuves dizainam. Televīzijas spēle Maini vai zaudē ir īstā vieta, kur jūsu sapņi var piepildīties! Jums atliek tikai ļauties raidījuma vadītāja aicinājumam – būt jautriem, attapīgiem, pozitīvi noskaņotiem un riskēt!

Spēles noteikumi

Viss ir vienkārši – maiņa notiks tikai tādā gadījumā, ja pareizi atbildēsit uz dažiem spēles jautājumiem, bet, ja atbildēsit nepareizi – jūsu manta nonāks pie mums un tiks ziedota labdarībai. Ir taču tik patīkami kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem ļauties kopīgam azartam un laimēt dāvanas, bet ir vēl patīkamāk darīt labu, palīdzot citiem.

Piedalies!

Vai esi gatavs riskēt – apmainīt veco tehniku pret jaunu? Ja jā, tad aizpildi anketu ziņu un izklaides portālā Skaties.lv, norādot savus personas datus, dzīvesvietu. Norādiet arī elektropreces, kuras labprāt vēlētos apmainīt, un televīzijas spēles Maini vai zaudē radošā komanda dosies tieši pie jums, lai izaicinātu jūs uz aizraujošu spēli. Tajā būs iespēja pierādīt savas zināšanas un apmainīt jūsu izvēlēto mantu pret pavisam jaunu!

    Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

    6 komentāri