Līva Jaunozola svētku nedēļā sarīko vakariņas austrumu stilā

3 komentāri
Līva Jaunozola svētku nedēļā sarīko vakariņas austrumu stilā
SKATIES

Valsts svētku nedēļā TV3 šovs ”Vakariņas četratā” viesojas pie dažādu profesiju pārstāvjiem – Nacionālā teātra direktora Jāņa Vimbas, grupas ”Da Gamba” mūziķa Daiņa Teņa un ”tautumeitas” Lauras Martas Līcītes, bet nedēļas noslēdzošajās vakariņās ciemos uzņēma tirdziņa ”Andele Mandele” rīkotāja Līva Jaunozola.

Šonedēļ pirmās trīs vakariņas tika ieturētas latviskā stilā un tradīcijās, bet Līva bija nolēmusi iet citā virzienā.

”Es zinu, ka svētku nedēļa un visi klāj bordo galdu, tāpēc es vēl jo mazāk gribu bordo galdu,” atzina Līva. ”Dvēselē esmu mūsu valsts patriote, bet man patīk košums, ziedi, dzīvesprieks, acis ņirb,” austrumniecisko galda noformējumu pamatoja uzņēmēja.

Kā dzīvo uzņēmēja Līva Jaunozola, lasi un skaties šeit!

Arī ēdienkartē viņa, atšķirībā no pārējās kompānijas, bija pamanījusies ieviest būtiskas korekcijas. ”Mēs taisīsim ”nacionālo” latviešu ēdienu kebabu,” galveno dienu pieteica uzņēmēja.

Jānis sprieda, ka vakariņās pie Līvas gaidāma augstākā pilotāža.

Vīriešus īpaši iepriecināja fakts, ka arī namamāte ir alus, nevis vīna cienītāja: ”Mēs ar Daini beidzot tikām pie īsta čaļu dzēriena.” Bet vakaru vīrieši atklāja ar hrenovuhas jeb uz mārrutka saknes ”gulējuša” šņabja baudīšanu.

Līvas grāmatu plauktā Jāņa uzmanību piesaistīja divas grāmatas – Bībele un ”Greja piecdesmit nokrāsas”. ”Super! Tas liecina, ka jūs esat dzīvi,” par kombināciju secināja teātra direktors.

Savukārt Līva atzina, ka nav nemaz zinājusi, ka starp viņas grāmatām atrodas erotiskais dižpārdoklis. ”Jāatzīst, ka tas ir pēdējais, ko es gribētu lasīt. Es neesmu lasījusi. Esmu bijusi vienreiz uz filmu – tas bija ārprāts,” pauda uzņēmēja.

Uzkodā namamāte pasniedza skumbrijas salātus, kuru sastāvā bija arī zaļumi un zemenes. Neierastā kombinācija vakariņotājus patīkami pārsteidza.

Pie vakariņu galda biznesa lēdija atklāja, ka vieta, kur kompānija mielojas, ikdienā ir viņas birojs, un lai pārslēgtos uz darba režīmu, viņa uzvelk augstpapēžu kurpes un pārģērbjas.

Dainis atzinās, ka, iespējams, tādēļ viņš mājās nevar paspēlēt klavieres. ”Uzvalku un kurpes vajag uzvilkt,” mūziķis pameta ideju pats sev.

Līva bija nolēmusi, ka vakara galveno ēdienu – kebabu – katrs var sakomplektēt pats savā gaumē.

Vakara turpinājumā Līva viesus aicināja savā guļamistabā, kur gaidīja gongu skaņu pavēlniece Dace Straume, lai kopīgi dotos skaņu ceļojumā pa dažādām pasaules vietām. Kā vēlāk atzina trijotne, Līva ar izklaidi bija trāpījusi desmitniekā.

Desertā tie, kuri vēlējās, varēja uzkult jēlu olu ar cukuru jeb gogelmogeli, kam alternatīva bija saldējuma kokteilis.

Par maltīti un izklaidi Līva no kolēģiem saņēma 31 punktu, bet par nedēļas uzvarētāju kļuva Dainis.

3 komentāri