7 komentāri

Neuzticība un krāpšana attiecībās ir veca kā pasaule. Tikpat vecs ir jautājums, vai pēc tam iespējams atpakaļceļš. Vai sānsoļi attiecībās ir pieļaujami un piedodami, dziedātājām Lienei un Kristīnei Šomasēm viedokļi dalās.

”Es esmu cilvēks, kas vienmēr domā pozitīvi. Un, ja kaut kas kādam notiek, man nav tiesību viņu nosodīt. Līdz ar to es uzskatu, ka krāpšana ir piedodama lieta,” raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” viedokli pauž pazīstamā šlāgerdziedātāja Liene Šomase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pretējās domās ir Lienes māsa dziedātāja Kristīne Šomase: ”Es nepiedotu. Un dosvidaņije! Viss.”

Kristīne, piedzīvojot krāpšanu, šķirtos uzreiz, pat neizvērtējot, kādēļ tas noticis. Viņas sirdi mīkstāku nedara arī ”Bet, ja viņš tevi ļoti mīl?”.

”Tad nevajadzēja mani krāpt!” stingri nosaka Kristīne.

Liene nav tik kategoriska: ”Tas atkarīgs no situācijas, kāpēc cilvēkam kāja paslīdējusi vai kā viņa paslīdējusi. Vai viņš tikai ar citu sievieti aizgājis uz vakariņām – dažām jau liekas, ka tā jau ir krāpšana – vai tur ir kaut kas tuvīgāks. Tad acīmredzot viņu laiks kopā ir beidzies.”

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

TOP komentāri

 • vērotājs-
  +8 +7 -1

  vērotājs-

  ko gan Liene citu varētu tikt,ja pati ar prieku līda ,vilka, vai kā citādi tika ,precēto vīriešu gultās......
 • kurzemniece
  +5 +4 -1

  kurzemniece

  Piedot var, bet aizmirst, nē.Kādā strīdā, tas tiks atkal pieminēts.Vienīgi , ja abi krāpj vienlaicīgi...
 • Rolands Salkovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl