Lauris Reiniks sajūsmā, kā Latvija atainota populārajā amerikāņu šovā “Vecmeita”

2 komentāri
Lauris Reiniks sajūsmā, kā Latvija atainota populārajā amerikāņu šovā “Vecmeita”

Nedēļas sākumā pie televīzijas skatītājiem devās populārā amerikāņu šova ”Vecmeita” (”The Bachelorette”) jaunākā sērija, kurā darbība risinās Latvijā. Notikums bez ievērības nav palicis arī pašmāju šovbiznesa aprindās.

Fakts, ka populārā amerikāņu šova “Vecmeita” jaunākā sērija skatītājiem ļāvusi iepazīt Latviju, īpaši sajūsminājis dziedātāju un vienu no pašmāju populārākajiem vecpuišiem Lauri Reiniku.

“Romantika Rīgā! Amerikāņi brīnišķīgi parādīja un izbaudīja Latviju ABC telekanāla šova “Vecmeita” 7. sērijā. Esmu sajūsmā!

Šeit ir tikai mani izgriezumi no pusotru stundu garās sērijas, kur neskaitāmas reizes saka “Latvija” un “Rīga” (aizdomīgi daudz) un rāda Latvijas skatus! Milzīga reklāma Latvijai un Rīgai Amerikā!” sociālās saziņas tīklā ”Facebook” raksta Reiniks.

Mūziķis dalījies ar video, kurā apkopoti sērijas košākie fragmenti.

Riga, Latvia moments on "The Bachelorette" S15 E07!

Romance in Riga! ❤🇱🇻🌹 I love how Americans showed and enjoyed Riga and Latvia on The Bachelorette Season 15, Episode 7. Look for the whole episode on ABC's website. These are just my excerpts of Riga and Latvia moments. Beautiful!Romantika Rīgā! ❤🇱🇻🌹 Amerikāņi brīnišķīgi parādīja un izbaudīja Latviju ABC telekanāla šova "Vecmeita" 7.sērijā. Esmu sajūsmā! Šeit ir tikai mani izgriezumi no pusotru stundu garās sērijas, kur neskaitāmas reizes saka Latvija un Rīga (aizdomīgi daudz😎) un rāda Latvijas skatus! Milzīga reklāma Latvijai un Rīgai Amerikā! 👍

Posted by Lauris Reiniks on Trešdiena, 2019. gada 26. jūnijs

Jau vēstījām, ka romantiskā šovā ”Vecmeita” jaunākajā sērijā bija vērojami ne vien Rīgā un Siguldā filmēti skati, bet arī kāds pikants piedzīvojums. Šova galvenā varone – modele Hanna Brauna – kopā ar vienu no kavalieriem, kuri cīnās par viņas sirdi, Latvijā izbaudīja pikantu un adrenalīna pilnu randiņu – pāris pilnīgi kails lēca ar gumiju no vairāk nekā 40 metrus augstā gaisa trošu vagoniņa, kas kursē pār Gaujas senleju.

Video: amerikāņu šova ”Vecmeita” pārītis pliks lec no gaisa vagoniņa Siguldā