Lauku sēta: Zigis pēc uzvaras lej prieka asaras

0 Komentāru
Lauku sēta: Zigis pēc uzvaras lej prieka asaras
Foto: LNT publicitātes foto

Noslēdzies šovs Lauku sēta, kura dalībnieki saimniecībā Zaķīši cīnījās par galveno balvu – traktoru. Šovā sīvā cīņā uzvarēja un vecāku mājām traktoru aizveda Zigis.

Finiša taisni sasniedza četri šova dalībnieki Zigis, Anita, Edgars un Andis, un, lai noskaidrotu uzvarētāju, finālistiem bija jāsacenšas gan atjautības, veiklības prasmju sacensībās. Zaudējums katrā no disciplīnām pēdējās vietas ieguvējam nozīmēja izstāšanos no šova.

Pirmais no pārbaudījumiem bija Lauku sētas krusts – izstieptās rokās jātur divi spaiņi ar ūdeni. Vīriešiem seši litri, Anitai – četri. Tas, kuram pirmajam rokas nolaidīsies zem vidukļa, būs zaudētājs. Pirmais no turpmākās sacensības izstājās Andis, kuru pievīla sena muguras trauma.

Otrajā sacensību kārtā atlikušajiem trim šova dalībniekiem bija jākuļ sviests. Jāsaka, ka visi bija vienlīdz ātri, tāpēc – neizšķirts.

Nākamais pārbaudījums bija īsts praktisko iemaņu pārbaudījums. Kastē ar smiltīm bija jāatrod sērkociņu kārba, jāsakārto ugunskurs un pēc iespējas ātrāk jāsadedzina, lai liesmu mēles pārdedzinātu virs ugunskura esošo auklu. Šeit pārliecinoši visātrākā bija Anita, bet no turpmākās dalības izstājās Edgars.

Kuru no šova finālistiem Tu atbalstīji visvairāk?

Rezultāti:
20%

Anitu

36%

Andi

10%

Edgaru

34%

Zigi

Šova veidotāji par pēdējo – izšķirošo – pārbaudījumu, kas noteiktu šova uzvarētāju, bija parūpējušies īpaši. Vispirms Zigim un Anitai bija jāpārzāģē brusa. Varēja šķist, ka visi trumpji ir Ziga rokās, tomēr, par pārsteigumu visiem, ātrāka bija Anita. Tad līdz noteiktai vietai bija jāpārveļ traktora riepa. Tā kā Anita pirmā pārzāģēja brusu, tad arī riepu viņa pārvēla pārliecinoši pirmā. Sekoja pārbaudījuma trešais posms – pīļu dīķī bija jāatrod piecas burciņas ar dažādiem graudu, pupiņu un zirņu veidiem. Šajā posmā Zigis Anitu panāca, taču ar šķirošanu viņam tik raiti nevedās, un Anita atkal viņu apsteidza. Nākamajā posmā bija jāslauc kaza – tam, kurš pirmais izslauks litru piena, bija paredzēts sadzīt zosis aplokā, bet zaudētājam – no akas jāpaņem ūdens un jāpadzirda zirgs, kas atradās tālāk pļavā. Kazu pirmā izslauca Anita, un arī zosis aplokā viņai izdevās sadzīt pirmajai. Anitai jau teju traktors rokā – tik vien, kā atrast pareizo atslēgu un atslēgt traktora durvis – tādi bija pārbaudījuma noteikumi. Anita mēģināja vienu, otro, trešo atslēdziņu, taču durvis palika neatslēgtas. Pēc mirkļa piesteidzās arī Zigis, un te sākās laimes spēle. Veiksmīgāks izrādījās Zigis, netika slēptas laimes asaras, uzvaras saucieni un prieks, kamēr Anita aukstasinīgi devās samierināties ar zaudējumu.

0 Komentāru