”Lauku sēta”: dalībniekiem tiek liegta iespēja sazināties ar tuviniekiem

0 Komentāru
”Lauku sēta”: dalībniekiem tiek liegta iespēja sazināties ar tuviniekiem

Aizvadīta šova ”Lauku sēta” piektā sērija, kurā “spalvas iet pa gaisu”, dalībnieki strīdas, vērpj intrigas un noved viens otru līdz histērijai, jo katrs vēlas aiziet kā uzvarētājs un tik viegli padoties negrasās. Bet tomēr katru nedēļu kādam šovs ir jāpamet, un šajā reizē atvadīsimies no emocionāli impulsīvās Elīnas un Edgara.

Šīs nedēļas dāmu galvenais uzdevums bija skaldīt malku, kur darba vadītāja bija Elīna. Saimnieks viņai devis iespēju pierādīt, ka nav sliņķe. Savukārt Sarmīte pamanījās atklāt savu trumpi – PSRS skaldāmo cirvi, kas salīdzinājumā ar modernizētajiem šāda veida instrumentiem ir daudzkārt labāks.

Trušu ķeršanas spēles uzvarētajiem pienācās balva – iespēja 15 minūtes sazināties ar ārpasauli, bet diemžēl tā tika atcelta, jo dalībniecēm bija plāns iesaistīt spēlē radiniekus, draugus, kas varētu ierasties kā tūristi un piepalīdzēt darbos.

Kungi paveica labu darbiņu, uzceldami trušu būdu. Nevar neatzīt, ka abu komandu darbi bija oriģināli un ar papildu “ekstrām”, bet, kā zināms, uzvarēt var tikai viena komanda. Šoreiz saimnieka atzinību izpelnījās Andis un Didzis.

Dāmu vairākums uzskatīja, ka šovs ir jāpamet Edgaram, jo viņš esot runājis rupjības un darbu veikšanā piedalījies mazāk nekā pārējie dalībnieki. Cik ilgi imunitātes ieguvēja var palikt Anita? Izšķirošajā spēlē savā starpā cīnījās Andis ar Didzi, un imunitāti ieguva Didzis. Nākamās nedēļas pavārs būs Andis, tad jau redzēsim, ar kādiem panākumiem viņam izdosies iepriecināt dalībnieku vēderus.

0 Komentāru