Latvijas slavenības asi kritizē nodomu ietetovēt mīļotā vārdu

5 komentāri

Gadu mijā par ietetovētiem mīļotā iniciāļiem pēc nepilnu divu mēnešu attiecībām Latvijas sabiedrībai paziņoja mūziķis Andris Kivičs un viņa sirdsdāma Liene Skulme. Par mīļotā vārda ietetovēšanu uz sava ķermeņa kritiski izteikušās vairākas sabiedrībā zināmas personas. 

”Čalim uztetovēts bijušās vārds. Viņi nav kopā, bet man tetovējums traucē. Kā lai panāku, ka viņš to izdzēš vai pārveido, ja viņš tam nepiekrīt?” pie Latvijas slavenībām TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” vērsusies kāda jauniete.

Kā spriež Dailes teātra aktrise un TV3 topošā seriāla ”Viss pa jaunam” galvenās lomas atveidotāja Anta Aizupe un šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Alise Haijima, tas neož labi.

”Netetovējiet savas otras pusītes vārdus! Kāpēc? Es šito vienkārši nesaprotu. Come on!” aizsvilstas Alise.

”Es būtu ļoti dusmīga, ja mana otra pusīte uztetovētu manu vārdu. Es domātu: kas tu galīgi debils esi? Es atvainojos. Bet tas nav forši. It kā šķiet, ka tas ir baigais solis dzīvē, es dodu no sevis 200 procentus uz otru cilvēku, bet, ja tā padomā, ja tā pēc tam kļūst par kļūdu un nastu dzīvē, tad es nezinu, vai tā ir gudra ideja,” pauž dziedātāja.

Arī Anta ir pret mīļotā cilvēka vārda pārvēršanu tintes zīmējumā uz sava ķermeņa.

Savukārt komiķis Denis Tulpe aizdomājas, cik ilgi cilvēkiem jābūt kopā, lai pieņemtu lēmumu uztetovēt otras pusītes vārdu. ”Vai tas ir atgādinājums, lai neaizmirstu, kā viņu sauc?” jautā Denis.

Tāpat Alise atzīst, ka viņai pie sirds neiet situācija, kad, ja viņa ir izveidojusi attiecības, bet viņas mīļotais joprojām ir kontaktā ar savu iepriekšējo draudzeni.