Lai Neldija piedzīvotu žilbinošas pārvērtības, stilistei nākas pieņemt nestandarta lēmumu

Trešdienas, 28. februāra, vakarā TV3 skatītājus priecēja ”Gatava pārvērtībām” trešā sērijas, kuras galvenā varone bija ”Saimnieks meklē sievu” viena no spilgtākajām dalībniecēm – Neldija Kronberga no Auces. Šī bija pirmā reize, kad, lai sapostu šova dalībnieci, kādam no modes ekspertiem nācās rīkoties neierasti.

Atpakaļ uz rakstu

49 komentāri

 • Iignjas
 • Tina

  Tina

  Piekrītu lielakajai daļai komentāru,tiešām stiliste Natālija Zolberga ir malacis,tikai žēl viņas,ka cilvēkam tā nācās upurēties priekš Neldijas,kura beigās nepateica paldies,bet gan tikai vēl pateica: “Ja izslēgtu gaismu būtu skaisti”. Un protams,vēl pajautāja par lakatiņu,vai tas būs dāvanā. Šausmas,cik neaudzināti un nepieklājīgi,kauns,kauns!
 • Agnese Piča

  Agnese Piča

  Stilistei bija pārbaudījums malacis tika galaa,bet Neldija..uzvesties nemaaceeja..kauns....
 • Eva Garkalne

  Eva Garkalne

  Viņa nebija gatava pārvērtībām!!!....tad jāsēž mājās...
 • zuze
  +11 +11 0

  zuze

  Ai, ai. Jāpiekrīt vairumam komentāru. Skatos un domāju, patiešām, kāpēc jāiet uz šovu, ja nevēlas pārvērtības par 100%. Neldija nav tāda vienīgā. Cerēju, ka būs lielākas pārvērtības...vīlos Neldijā.
  Tad jau aizej uz frizētavu,pie kosmetologa (uzlikusi "špakteli") piemeklē kleitu un tās pašas pārvērtības, tikai par pašas naudu. Nu jā,tad TV nerādīs.
 • Astere

  Astere

  Īsts latvietis, nekas nepatīk, viss slikti lai gan izskatās cilvēks briesmīgi tomēr zina kā labāk. Drausmīgi!
 • Es

  Es

  Izrādās saimniekšovā saimniekam Andrim bijusi taisnība, vina tiešām ir kerta! ?
 • Astra Krūmiņa

  Astra Krūmiņa

  Katrs cilvēks ir tāds, kāds viņš ir un tikai tāpēc, ka atšķiras no vidusmēra kautrīgā latvieša, viņš ir sliktāks!Cilvēks ir audzis, dzīvojis tādā vidē, un tāds ir viņa priekšstats par uzvedībad kultūru. Ko tad teikt, kad oligarhi slepenajās sarunās lamājas, izglītoti cilvēki, kas sabiedrībā taisās smalkāki par smalkiem. Mēs visi kautkad būsim veci, vecums garām nepaies un nosodīt cilvēku, ka viņš savā vecumā piedalās šovā, nav smuki. Tad jau visiem pēc 60 tik palagos ietītiem jālien uz kapu pusi un rādīties sabiedrībā nevar. Lai kāda arī Neldija nebūtu,rezultāts ir brīnišķīgs. Skaista sieviete. Katram vecumam ir savs skaistums.
  • es, pēc 60

   es, pēc 60

   Kaut man jau "pēc 60" , uz kapu pusi palagā ietīta netaisos līst! Vismaz reizi mēnesī sakopju sevi frizētavā, pērku jaunu apģērbu (un ne jau humpalās), un gribu labi izskatoties pagrozīties sabiedrībā. Tādā "Neldijas uniformā" pat savos laukos dārzā neietu. Katrā vecumā tomēr jāieskatās spogulī un jānovērtē sevi. Neldijas stiliste Natālija - varone! Vecam nav jābūt nevīžīgam, it sevišķi sievietei!
 • Ingrīda Golubeva

  Ingrīda Golubeva

  Vislielākais paldies stilistei Natalijai ar komandu par jauko attieksmi un profesionālo pieeju Neldijas pārvērtību realizēšanā. Rezultāts vienreizējs - izceltas skaistās, lielās acis, neuzkrītoši pietušētas grumbiņas, ļoti dabiska matu krāsa. Paldies Natalijai par eleganto, neatkārtojamo kleitu, kas šūdināta ar sirds siltumu, lai sagādātu prieku Neldijai. Paldies šova organizatoriem par uzmanību, par sirsnīgo attieksmi pret neparasto sievieti, kurai dzīve lielpilsētā ir sveša.
 • Gija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!