Lai Neldija piedzīvotu žilbinošas pārvērtības, stilistei nākas pieņemt nestandarta lēmumu

49 komentāri
Lai Neldija piedzīvotu žilbinošas pārvērtības, stilistei nākas pieņemt nestandarta lēmumu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Trešdienas, 28. februāra, vakarā TV3 skatītājus priecēja ”Gatava pārvērtībām” trešā sērijas, kuras galvenā varone bija ”Saimnieks meklē sievu” viena no spilgtākajām dalībniecēm – Neldija Kronberga no Auces. Šī bija pirmā reize, kad, lai sapostu šova dalībnieci, kādam no modes ekspertiem nācās rīkoties neierasti.

Lai gan iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” Andris Leimants izvēlējās Neldiju, tomēr attiecības abiem neizveidojās. Tagad, par spīti saimniekam, 64 gadus vecā sieviete vēlējās kļūt skaistāka.

Neldiju sapucēt bija uzņēmusies stiliste un modes māksliniece Natālija Zolberga.

Taču tas nebija viegli. Neldija bija par visu dabisko, un vienīgais, kas viņai veikalos iepatikās, bija sarkanais lakatiņš.

Īsts ”cīniņš”, līdz tika panākts kompromiss, tika piedzīvots arī pie friziera.

”Neldija ir dabas bērns. Viņa ir ļoti stingra savā nostājā, pilnīgi nebija gatava pieņemt jebkādas pārmaiņas. Mēs nokrāsojām viņas pamatīgi ataugušās matu saknes, kas ir diezgan sirmas.

Es redzēju un sapratu, ka Neldija nav gatava pārmaiņām griezumā. Tāpēc izmaiņas izdarījām viņas matu sakārtojumā, kas viņu šodien padarītu elegantāku un savādāku nekā viņa ikdienā ir pieradusi sevi redzēt,” atklāja friziere Agnese.

Pirmo reizi sevi ieraugot spogulī, Neldija atzina, ka ir sajūsmā par kleitu. Izrādās, to Natālija šuvusi pa nakti speciāli šova dalībniecei.

”Tas bija pārbaudījums. Viņa tik jūtīga – visā ziņā. Man negribējās viņu tik ļoti pārliecināt kā vairāk iepriecināt.

Es sapratu, ka man nav variantu – man pēc filmēšanas jāskrien meklēt audumu. Šuvām pa nakti,” atzina Natālija.

Kleitu, kā arī sarkano lakatiņu, kas bija vienīgais no veikalā noskatītā, kas sievietei iepaticies, Neldija saņēma dāvanā.

”Gatava pārvērtībām” trešajā sērijā pozitīvas pārmaiņas ārienē piedzīvoja vēl divas sievietes. 47 gadus vecajai Jolantai Rutkai no Olaines ir desmit gadus jaunāks vīrs, tādēļ arī pati vēlējās izskatīties jaunāka. Par viņas pārvērtībām gādāja modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

Par 36 gadus vecās rīdzinieces Mairitas Saikovskas, kura dzīvē pāršķīrusi jaunu lapu, jauno imidžu gādāja stiliste Žanna Dubska.

Diemžēl piedzīvot pārvērtības TV3 šovā gāja secen otrai no Andra ”līgaviņām” – Gintai Krūmiņai, kura sākotnēji uz šova atlasi bija ieradusies atbalstīt Neldiju, līdz nolēma arī pati startēt dalībnieču atlasē.

“Gatava pārvērtībām” pilnā sērija