Kuras “multenes” bērni skatījās 21. gadsimta sākumā?

8 komentāri

7. Džonijs Bravo

7/12

Dekstera laboratorija

Daudzi viņu noteikti sākumā iepazina kanālā Cartoon Network un tikai pēc tam latviešu kanālos. Tas ir Deksters, kurš sevi neviltoti uzskata par gudrāko bērnu pasaulē, taču ir vēl kāds, kurš viņam sastāda pieklājīgu konkurenci – Mandarks. Viņš un Dekstera māsa Dī Dī ir vienīgie, kuri zina par rudā jaunekļa slepeno laboratoriju.
Šī multfilma LNT kanālā parādījās 2002. gada 28. oktobrī

Eds, Edis un Edijs

Vēlviens materiāls, kuru sākumā daudzi vēroja animācijas filmu kanālā Cartoon Network. Stāsts ir par trim dīvaiņiem – ne pārāk attapīgo un lempīgo Edu, gudro Edi un stilīgo Ediju, kuriem, šķiet, katru dienu notiek kaut kas dīvains. Šajā multfilmā dominē bērnu savstarpējās attiecības – nekādu datorspēļu vai citu mūsdienīgu lietu.
Translēšanas sākums LNT kanālā – 2002. gada 2. septembris.

7. Džonijs Bravo

7/12
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Autors
  +1 +1 0

  Autors

  Šeit gan diemžēl nav pieminētas tādas lieliskas multenītes kā Sūklis Bobs, Bebru brāļi un visas tās lieliskās LTV multenītes, kuras arī vairs nerāda, kā Pastnieks Pets.
 • Ieva
 • Anonīms
  0 0 0

  Anonīms

  Es dažas no šīm bērnībā skatījos! Ja runā par Dextera laboratoriju, kura arī bija no tām, tad atceros vienu sēriju, kad biju tur Ziemassvētku laiks un ka Dexters beigās izbojāja visiem garastāvokli tik tālu, ka pat otrreiz vairs nevēlos to redzēt un labāk arī citiem šo sēriju neiesaku vairs rādīt un skatīties nevienam bērnam un nemaz nerunājot pat par pieaugušajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl