Kristīne Belicka vakariņu šovā viesiem liek ēst ar pirkstiem

6 komentāri

Šova ”Vakariņas četratā” otrajā nedēļā četrinieku veido daudzpusīgais Andris Daugaviņš, kuru kino skatītāji iepazina filmā ”Kriminālās ekselences fonds”, redaktore Inga Gorbunova, mūziķis Oskars Deigelis un teātra un kino aktrise Kristīne Belicka, pie kuras viesi devās trešajā vakarā.

Kristīne Belicka viesus uzņēma savas labākās draudzenes mājā, jo pati mitinās ļoti mazā dzīvoklītī nama astotajā stāvā. ”Tur ir ļoti, ļoti maza virtuvīte, man ir tikai trīs krēsli,” to, kādēļ ciemiņus neuzņem savās mājās, skaidroja skaistā aktrise.

Kristīnei bija nolēmusi viesus lutināt ar ēdieniem meksikāņu gaumē un nespēja atcerēties, kad iepriekšējo reizi gatavojusi tik lielam ēdēju pulkam.

”Es gan pieļauju, ka man kaut kas var nesanākt. Tad mēs iesim dārzā ēst ogas,” atzina Kristīne. Un pirmā nelaime tika piesaukta – atklājās, ka katliņā piedeguši rīsi.

Prieku par rosību virtuvē aizēnoja nākamā liga. Kā paredzēja recepte, viena no sastāvdaļām ir sīpoli. To mizošana Kristīnei izrādījās īsts pārbaudījums, kas aktrisi noveda līdz asarām.

”Es nezinu, vai man kaut kas sanāks,” asarām acīs atzina Kristīne.

Kad līdz viesu zvanam pie durvīm bija palikušas 11 minūtes, Kristīnei talkā nāca mājas saimniece, tikmēr pati steidza pūderēt degunu.

”Kristīne drusciņ šmaucās. Atnāks palīgs viņai un kaut ko tamlīdzīgi… Šajā raidījumā pašai bija jātiek galā,” sprieda šefpavārs Elmārs Tannis, kurš šajā nedēļā vērtē slavenību veikumu virtuvē.

Paceļot pirmo tostu, Kristīne viesus brīdināja, ka šajās vakariņās būs jāēd ar pirkstiem. Arī alu viesi baudīja no kakliņa, nevis no glāzēm.

Pie vakariņu galda Kristīne atklāja, ka ”ugunsgrēku” mutē lieliski nodzēš ne tikai maize, bet arī cukurs. Tomēr tādas vajadzības nebija, jo pat asus ēdienus nemīlošā Inga, Kristīnes veikumu izbaudīja no sirds.

Pirms ķerties pie deserta, Kristīne viesus aicināja pašaudīties.

Lai arī pati pret sevi bija ļoti kritiska, par savu meksikāņu vakaru Kristīne nopelnīja 34 punktus, izvirzoties līderos.

TOP komentāri

  • Ivars
  • Khm
  • Ziga
    +5 +3 -2

    Ziga

    Man škita, ka nav īsti godīgi rīkot vakariņas svešā mājoklī. Ja piekrīti šovam, tad jāuzņem pie sevis, nevis pie draudzenes, restorānā, viesu namā vai sazin vēl kur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl