Krāšņi foto: Janas Duļevskas ceļojums uz Šrilanku

1 komentārs
Krāšņi foto: Janas Duļevskas ceļojums uz Šrilanku
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdienas, 14. februāra, vakarā TV3 noslēdzās slavenību šovs ”Zvaigznes ceļo”, kas skatītājiem ļāva kļūt par lieciniekiem sabiedrībā populāru ļaužu piedzīvojumiem dažādās valstīs. Sezonas pēdējā raidījuma galvenā varone bija šarmantā TV personība Jana Duļevska.

TV3 šova noslēguma raidījums ļāva ielūkoties Janas Duļevskas piedzīvojumos Ceilona tējas dzimtenē Šrilankā, kur rūpīgi izplānotā ceļojumā televīzijas personība ar sajūsmu izbaudīja gan dabas un dzīvnieku daudzveidību, gan pilsētas valdzinājumu, gan vietējo iedzīvotāju draudzīgumu.

Šrilankas iepazīšanu Jana iesāka ar kapsētas apmeklēšanu, kam sekoja viesošanās tējas plantācijā, kur ceļotāja nelaida garām iespēju piedalīties tējas vākšanā, un džungļu un dabas parka apmeklējums, kur Jana iepazina dažādo dzīvnieku pasauli.

Tāpat Duļevska apmeklēja tirgu un izbaudīja vietējo virtuvi, un, kā viņa norāda, viss, ko viņa kopā ar filmēšanas komandu baudījusi, bijis augstākajā līmenī un pasaules labākie restorāni nobāl Šrilankas šefpavāru veikuma priekšā.

Plašāku ieskatu par Janas piedzīvojumiem Šrilankā iespējams gūt krāšņajā fotogalerijā.