Klāt ”Balss maskā” trešais raidījums – baudi šovu tiešraidē!

68 komentāri

Svētdienas, 27. septembra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem dosies grandiozā un noslēpumainā šova ”Balss maskā” trešais raidījums. Skaties tiešraidi un uzzini pirmais, kurš tiks izbalsots šajā vakarā!

Šajā vakarā TV3 šovā “Balss maskā” skatītājus sagaida pieci aizraujoši priekšnesumi, kur šova dalībnieki Nelabais, Diskopele, Lauva, Rīga un Zvirbulis izpildīs dziesmas, kas viņiem saistās ar bērnību vai tīņu gadiem.

Vakara noslēgumā skatītāji zālē balsos par savām mīļākajām maskām, un tās divas maskas, kuras būs ieguvušas vismazāk balsu, stāsies detektīvu – Samantas Tīnas, Baibas Sipenieces-Gavares, Krivenchy un Jāņa Šipkēvica – priekšā, kuri izlems, kurai maskai nāksies izstāties no spēles.

Tāpat skatītājiem ir iespēja balsot par savu mīļāko masku, apmeklējot šova mājas lapu www.balsmaska.lv. Balsot iespējams vienu reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie kārotās balvas no ”Bite”, ”Alma”, ”SMSCredit” un ”CocaCola”.

Skaties šovu “Balss maskā” šovakar kanālā TV3 plkst. 20.00!