Vai Raita un Agneses kāzas vadīs puskaila dejotāja?

4 komentāri
Vai Raita un Agneses kāzas vadīs puskaila dejotāja?
Foto: Zita Vēvere

Šova Kāzu gūstā ceturtajā sērijā ģimenēm jāvienojas par muzikantiem un kāzu vadītāju. Vislielākais strīds izceļas Raita un Agneses tuvinieku starpā. Raita mamma Irina pat paziņo, ka uz kāzām nedosies. Vai pastāv draudi, ka Agneses un Raita kāzas varētu nenotikt?

Agnese un Raitis, kuru ģimenes vienojušās, ka kāzas tiks svinētas viesu namā havajiešu stilā, par radinieku idejām nav sajūsmā. ”Viņi grasās mūs tur laulāt? Kas, viņi galīgi ir? Viņi galīgi aptaurējušies laikam ir,” ideju par havajieši kāzām vērtē Raitis Skrastītis.

Raita mamma Irina uz tikšanos uzaicinājusi īstu brazīliešu dejotāju. ”Tā ir pornogrāfija. Tur no apģērba ir tik maz, cik tas vien var būt iespējams, lai neteiktu, ka kaila,” ieceri kāzās piesaistīt brazīliešu dejotāju vērtē Agnese Barkāne.

Foto: 4. sērijas aizkulises

Agneses vecāki vēlas, lai kāzas vada vadītājs no Iecavas, kuras piedāvā vienu tiltu un septiņas tradīcijas, kā arī čigānus. Raita ģimenes izvēle kritusi uz brazīlieti Vanesu, kura var ne tikai novadīt kāzas, bet arī tajās uzdejot. Pēc tikšanās ar Vanesu starp ģimenēm izceļas pamatīgs strīds.

Video

Strīds nes augļus, un radi balso par dīdžeju un pavisam citu kāzu vadītāju – māsīcu Ditu.

Pirms kopīgā lēmuma pieņemšanas studijā Agneses māsa Kitija atklāj, ka viņai radusies sajūta, ka kāzas ir nevis Agnesei, bet tikai Raitim. Kritiku Kitijas acīs neiztur arī doma kāzu rotājumus ”aizņemties” no iepriekš jau notikušām kāzām. ”Ak, Dievs, kur vēl zemāk krist?! Tas ir kaut kas vienkārši unikāls,” šokēta ir Agneses māsa.

Video

TOP komentāri

 • L
  +7 +7 0

  L

  Jā, Raita māsa visām pudelēm par korķi, un izliekas gudrāka, nekā patiesībā ir. Ar vecākiem cilvēkiem arī runāt neprot.
 • Jā
  +6 +6 0

  Raita ģimene ir kaut kas unikāls, kur vispār viņa māsa - jauna meitene, varēja izdomāt, ka kāzas havaju stilā varētu jaunajam pārim patikt? Nu, kur?
 • Joliite
  +6 +6 0

  Joliite

  Par Raita māsu nevaru nepiekrist! Jau pirmajā raidījumā pamanīju, ka meitene lecīga un pārāk sadomājusies par sevi. Pusplikā, pardon, plikā dejotāja - totāla izgāšanās, jo ne jau kāzās ko tādu ņem!! Žēl Raita un Agneses, jo pagaidām nekas neliecina, ka tās būs viņu sapņu kāzas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl