Komentāri

Neatņemama kāzu tradīcija ir līgavas pušķa mešana. Arī šova Kāzu gūstā dalībnieku Ievas un Artūra kāzās neiztika bez šī kāzu mūsdienu rituāla – bija gan pušķis, gan tā kārotājas. Taču, ak vai! Pušķa mešanā šis un tas nogāja greizi, tomēr dāmas defektu ātri pārvērta par efektu.

Portāla Skaties.lv rīcībā ir ekskluzīvs šova Kāzu gūstā video, kurš TV netika parādīts. Tad nu lūk! Pirms pušķa mešanas viss notika kā ierasts – jaunā sieva sagatavoja savu pušķi, bet aiz viņas muguras bariņā sapulcējās tās skaistules, kas šo pušķi gribēja noķert. Viens, divi un trīs – skan smiekli, lido Ievas mestais līgavas pušķis, bet.. ak, tavu neražu! Līgava pušķi metusi tik sparīgi, ka tas, uzlidojis augsti griestos un trāpījis lustrā. Un, protams, trieciena rezultātā pušķis sadalījās daudzos mazākos pušķīšos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Ievas un Artūra kāzas

Vai par to būtu vērts kreņķēties? Nekādā gadījumā! Pušķa kārotājas bija sajūsmā, ka vienas veiksminieces vietā, tagad ir visas. Kāda dāma, turot rokās līgavas pušķa divus ziedus, smaidot retoriski secināja: ”Bet man divi pušķīši…”, kas izraisīja vispārēju sajūsmu. Tad nu visas pušķa kārotājas beigās palika apmierinātas, jo katra tika pie kārotā.

Noskaties šo amizanto video un uzzini, kādos mīļvārdiņos sevi sauc jaunais pāris Ieva un Artūrs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl