Švītiņš Raitis pieprasa dārgāku uzvalku

8 komentāri

Šova Kāzu gūstā 7. sērijā pāri satiekas ar vecākiem, kuri līgavu un līgavaini iepazīstina ar kāzu norises vietu, kāzu scenāriju un izraudzītajiem kāzu tērpiem. Tieši Raitis ir tas, kurš, pirmskāzu vakariņās tiekoties ar vecākiem, iniciēja ko mainīt kāzu norisē.

Pirmskāzu vakarā, satiekoties ar ģimenēm, Agnese nespēj valdīt asaras. Tās bijušas ilgas un pateicība vecākiem, kas raisījušas meitenē šādas emocijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā pašiem nav bijušas precīzas ieceres par savu kāzu norisi, tad Agnese teic, ka jebkurš no piedāvātajiem kāzu scenārijiem būšot gana labs. Tomēr nevar nepamanīt, ka jaunieši slēpj emocijas, uzzinot, ka kāzas tiks rīkotas Iecavas viesu namā.

Agnese ar vecāku izvēlēto kāzu kleitu ir apmierināta. Bet Raitis gan nav mierā ar radu izvēlēto uzvalku un pieprasa to, kuru vēlētos pats. lai arī tas ir dārgāku. Tā kā viss kāzu budžets ir iztērēts un 400 vērtais uzvalks jāpāršuj, Raitis uzņēmies pats to paveikt. Raita mamma atklāj, ka dēls spējot pāršūt pat mēteli.

Agneses māsīca Dita neslēpj, ka viņai radušās bažas, ka Raitis varētu uz savām kāzām neierasties. “Raitis ir tā sabēdājies par visu šo projektu, ka viņš varētu arī aizbēgt, bet es ceru, ka Agnese viņu nosargās,” smejot secina Dita.

Kāzu rītā līgavainis jau ierodas pie līgavas, bet viņa saprot, ka neviens nespēj sasiet viņas kleitas korseti. Tikai pēdējā brīdī satrauktā Agnese apauj kurpītes un pa logu cenšas iekļūt pacēlājā, ar kuru līgavainis “uzbraucis” pie viņas uz trešo stāvu…

Kā noritēs Agneses un Raita kāzas, skaties šova Kāzu gūstā pēdējā sērijā nākampirmdien!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl