7 komentāri
Romantiski FOTO: Kāzu gūstā zvaigzne sievai sarīko pamatīgu pārsteigumu
Foto no privātā arhīva

Aizvadītajā nedēļas nogalē šova Kāzu gūstā skaistākais pāris Ieva un Artūrs Janiševi svinēja kāzu pirmo gadadienu. Zīmīgi, ka šī bijusi pirmā reize, kad pāris atgriezās vietā, kur pirms gada svinēja kāzas.

Skrundas muižā, ko par kāzu svinību vietu šova Kāzu gūstā ietvaros bija izraudzījušies pāra tuvinieki, dziedātāja un ansambļa vadītāja Ieva un auto nozares pārstāvis Artūrs pēc salaulāšanās atgriezās pirmo reizi. ”Bija ļoti, ļoti forši,” par silto uzņemšanu priecājas Ieva. Arī Skrundas muižas kolektīvs paudis prieku, ka kāzu šova sirsnīgākais pāris kāzu pirmajā gadadienā atgriezies Skrundā.

Foto

”Iespējams, mēs to ieviesīsim kā ikgadēju tradīciju,” ieceri apmeklēt Skrundas muižas ik rudeni vērtē Ieva. ”Tagad, pēc gada, bija iespēja uz Skrundas muižu paskatīties mazliet citādāk, jo tad, kad bija kāzas, viss notika tik ātri – aizbraucām, pasvinējām un devāmies mājās. Nebija iespēja visu izstaigāt un izbaudīt. Tagad atkal piesēdos pie flīģeļa,” portālam Skaties.lv stāsta šova dalībniece.

Izrādās, Skrundas muižas apmeklējums Ievai bijis vīra lolots pārsteigums. Kāzu gadadienas svinības sākušās jau sestdien, kad pāris apmeklējis Līvu akvaparku. Par to, kurp šī diena aizvedīs, Ieva nojautusi vien brīdī, kad Artūrs devis norādījumus, kas būtu vēlamais, ko likt ceļasomā. ”Tas viss, ko Artūrs bija izdomājis un paveicis, man bija liels pārsteigums,” vīru slavē kāzu šova dalībniece.

Gadu pēc kāzām pāris joprojām nav izbaudījis medusmēnesi, tādēļ, noilgojušies pēc atpūtas divatā, nedēļas nogalē meitu Alisi uzticējuši Ievas mammai. ”Mēs izdomājām, ka tā ir mūsu diena. Un, ja mums ir iespēja, ka meitiņa var atpūsties mājās kopā ar omi, mēs atļāvāmies aizbraukt divatā,” stāsta Ieva.

Foto: Ieva un Artūrs kāzu dienā

Lasi vēl