Raita tuvinieki atkal uzstāj uz plikumiem

1 komentārs

Šova kāzu gūstā 5. sērijā pāru ģimenēm jānoorganizē vecpuišu un vecmeitu ballītes. Kā paredzams, rosīšanās neiztiek bez starpgadījumiem un viedokļu sadursmēm. Arī šajā sērijā Raita radi un draugi uzstāj uz atkailināšanos.

Agneses Barkānes un Raita Skrastīša vecāki ir taupīgi, ja runa ir par kāzu vietu un dekorācijām, tomēr kāzu transportam viņi līdzekļus nežēlo – būs džips, zirgi un pacēlājs. Kāzas vadīs Agneses māsīca Dita. Raita ģimenē par vecpuišu un vecmeitu ballītēm atbildīgie ir Raita māsa Kaiva un draugs Rihards. Viņš ir pārliecināts, ka vecpuišu ballīte bez striptīza nav iedomājama. Arī Kaiva domā, kas tas ir tas, ko savā vecmeitu ballīte gribētu baudīt arī Agnese. Tomēr topošā sieva vēlas ko citu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agneses vecmāmiņa un māsīca uzaicinājušas Raita radus uz pludmales centru Brazīlija, kur viņas vēlas rīkot Agneses vecmeitu ballīti – spēlēt volejbolu un meitenes mācītu seksīgs treneris. Raita māsa Kaiva gan savā vecmeitu ballītē dotu priekšroku striptīzdejotājam, bet topošo radu piedāvājumu novērtē kā alternatīvu. Tiesa, viņa nespēj iedomāties vecmeitu ballītē dzert svaigi spiestas sulas. ”Mohito vai kaut kā tāda trūkst,” atzīst Kaiva. Agneses radi vienojas par kokteiļiem sportisko aktivitāšu noslēgumā.

Foto

Pēc volejbola nodarbības Agneses ballīte turpinās draudzenes dzīvoklī, kur tiek gan atsaukti atmiņā bijušie draugi un simpātijas. Agneses vecmeitu ballītes laikā draudzenes iztaujā, ko viņa nevēlētos piedzīvot kāzās. ”Man šobrīd jau ir pilnīgi po***,” nosmaida Agnese. ”Tas ir šausmīgi smagi, tas nav vienkārši. Smagi ir viss šis gatavošanās process un izolēšana no ģimenes un no sunīšiem,” atklāj Agnese.

Tikmēr Raita radi vecpuišu ballītē ieplānojuši izbraucienu ar kvadraciklu, ballīti bārā un striptīzdejotāju. Pēdējo gan neizdodas atrast, tādēļ izlīdzas ar vēderdejotāju. Ideja gūst atsaucību Agneses radu vidū. Pirms Raitis sēžas uz kvadracikla, draugi izpļāpājas par vietu, kur tiks svinētas kāzas. ”Es biju pārliecināts, ka būs kaut cik normāla vieta”. Diemžēl jaunajiem pāriem kāzu vietas izvēlē aizvien nav nekādas teikšanas.

Vecpuišu ballītes otrā daļa notiek kafejnīcā, kur Raitim radi sarūpējuši pārsteigumu – vēderdejotāju. Topošais vīrs gan priekšnesumu vairās izbaudīt un slēpjas aiz aizkariem, piedevām draugus nosauc par idiotiem. Tomēr diena devusi kādu būtisku atklāsmi – pat tad, ja kāzas notiek viesu namā, tas nav pats galvenais.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl