Komentāri

Jau pavisam drīz TV3 būs skatāms pavisam jauns šovs – Kāzu gūstā, kas stāstīs par trim jauniem pāriem, kas nolēmuši apprecēties. Katrs pāris kāzu organizēšanai saņem 7000 eiro, un tu varēsi sekot līdzi katra pāra lielajam notikumam.

Visi trīs pāri pērn dalībai šovā pieteicās portālā Skaties.lv, taču precēties kāri bija vairāk nekā 2000 pāru, kas pieteicās dalībai šajā šovā.

Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju iepazīties ar visiem trim laimīgajiem pāriem, lai tu varētu šovam sekot jau tagad!

Agnese un Raitis

Agnese ir sociālais rehabilitētājs, bet Raitis – dzelzceļa transporta students. Abi ir kopā kopš piecpadsmit gadu vecumā. Iepazinušies sociālajos tīklos. Agnese ieraudzījusi Raiti, nolēmusi: ”Tāds cērtams! Jātur ciet!”

Raitis sākumā gribējis tikai draudzību, bet, kā apgalvo līgava, ja viņa izvirza mērķi, to sasniedz! Konkrētajā gadījumā mērķis bijis Raitis.

Dmitrijs un Darja

Darja ir skolotāja, bet Dmitrijs – mūzikas producents. Viņi kopā audzina divus bērnus. Pāris iepazinās, kad Darja ar bijušo vīru Dmitrija skaņu studijā ierakstīja dziesmu. Dmitrijs un Darja iepazinās un iemīlējās. Pāris sāka dzīvot kopā, kad Darja palika stāvoklī. Lai arī Dmitrijs pēc tautības ir latvietis, Darja tikai filmēšanā uzzināja, ka viņš nerunā latviski.

Artūrs un Ieva

Ieva ir pasākumu vadītāja, bet Arturs – loģistikas pārdošanas speciālists. Abi ir kurzemnieki, taču dzīvo un strādā Rīgā. Pāris iepazinās Liepājā, un tai pat dienā piedzīvoja mīlestību no pirmā acu skatiena. Kopīgi audzina meitiņu.

Skaties jauno šovu Kāzu gūstā jau drīzumā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl