5 komentāri

Šova Kāzu gūstā dalībnieka Raita radi kāzu transporta jautājumam pievērsušies ļoti nopietni. Viņu plāns – Raitis pēc Agneses uz dzīvokli trešajā stāvā pacelsies celtniecības transportā. Kā šo ieceri vērtē pārējās šova dalībnieces, portāls Skaties.lv jautāja Darjai un Ievai. Viņām viedokļi atšķiras.

”Katrs izvēlas, kā grib, bet, ja man tā būtu, es nezinu… Man laikam būtu bail. Jo, cik es sapratu, viņai jākāpj iekšā pacēlājā pa logu. Man tas liekas diezgan riskanti. Ja man būtu līgavas kleita un pa logu jārāpjas pacēlājā, es laikam negribētu,” portālam Skaties.lv atzīst Ieva Bernšteine (25).

Daudz atvērtāka Raita vecāku idejai ir divdesmit sešus gadus vecā Darja Rogaļeva. ”Viņi ir jaunieši. Viņiem ir divdesmit viens un divdesmit trīs gadi. Un kad tad, ja ne tagad to darīt?! Kāpēc ne?” Raita vecāku lēmumu dēlu sūtīt pie topošās sievas pacēlājā vērtē Darja. ”Es pati negribētu, jo esmu pieaugušāks cilvēks, un man negribas ar to visu nodarboties. Bet ideja ir laba. Ja nebūs lietus, ja nav bailes no augstuma, kāpēc ne? Viņi ir jauni cilvēki, viņiem tas varētu būt interesanti. Kaut kas tāds, kas nevienam nav bijis. Varbūt ir laba ideja,” atzīst Darja.

Tikmēr Raita mamma priecājas, ka Agneses vecāki ideju atbalstījuši.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Homērs Simpsons
  +6 +6 0

  Homērs Simpsons

  Lai dievs stàv klāt un nekas nenotiek. Žēl pāri, kauns pa visu ģīmi! Nu būs slaveni ilgi, latvieši kļūdas piemin ilgi. Havaju stils... Bēdīgi! Ļoti!
 • līgaviņa
  +5 +5 0

  līgaviņa

  Tādas kāzas kā viņiem sev neparko negribētu. Tad jau labāk neprecēties. :D
 • Ļena
  +3 +3 0

  Ļena

  Raitim tā māte vispār jocīga,kur rodas tādas idejas..? Kāzas pirtī,pacēlājs,utt. Žēl jaunie,bija iespēja sarīkot gana jaukas kāzas,bet vecie uztaisa parastu tusiņu pirtī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl