Kāzu gūstā zvaigzne dibina grupu; piesakies pavadošajā sastāvā!

8 komentāri
Kāzu gūstā zvaigzne dibina grupu; piesakies pavadošajā sastāvā!
Foto no privātā arhīva

Šovā Kāzu gūstā iepazītā dziedātāja Ieva Janiševa pēc kāzām bija lēmusi vairāk pievērsties muzicēšanai. Nu kļuvis zināms, ka Ieva kopā ar dueta partneri Robertu Bahmanu nolēmuši paplašināt pavadošo sastāvu un savai komandai aicina pievienoties vairākus mūziķus.

Kāzu šova sirsnīgā dalībniece Ieva novērojusi, ka Latvijā tādi īsteni stabili dueti neesot īpaši populāri, kaut gan klausītājiem sievietes un vīrieša vokālu savienojums ļoti patīk. Ieva un Roberts duetā dzied jau trīs gadus, bet nu abi nolēmuši tikt pie pilnīgākas ansambļa skaņas.

Pieredzējusī dziedātāja atklāj, ka tagad abi atdūrušies pret muzikantu ”deficītu”, un ir patiesi pārsteigta, ka ar jaunu mūziķu atrašanu nesokas tik raiti.

Foto

Dueta pavadošajā sastāvā tiek aicināts pianists, bundzinieks, basģitārists un soloģitārists. Būtiski, lai kandidātiem ir prieks muzicēt un uzkrāta pieredze. ”Svarīgi, lai cilvēks ir arī draudzīgs,” personiskās īpašības uzsver Ieva. Tāpat tiek uzsvērts radošums un spēja ”peldēt” pa mūzikas stiliem, jo tautā iemīļotus skaņdarbus iecerēts kavērēt un aranžēt savā ”mērcē”. ”Spēlējam daudzveidīgu ballīšu mūziku – sākot ar šlāgeri un beidzot ar džezu,” muzicēšanas virzienu iekrāso Ieva.

Dziedātāja akcentē, ka piedāvājumu uzstāties esot patiešām daudz, tādēļ potenciālajam ansambļa dalībniekam priekšā aktīvs koncertu plāns.

Interesenti aicināti ar Ievu sazināties, sūtot viņai vēsti sociālās saziņas vietnē Facebook.

Foto: Ieva un Arturs šovā Kāzu gūstā

8 komentāri