5 komentāri
Ieva un Artūrs Papīra kāzu priekšvakarā dalās stipras ģimenes padomos
Foto no privātā arhīva

TV3 šova Kāzu gūstā skaistākais pāris Ieva un Artūrs Janiševi šīs nedēļas nogalē, 30. oktobrī, svinēs Papīra kāzas jeb pirmo gadadienu. TV skatītāju atmiņās abi palikuši kā sirsnīgākais un ģimeniskākais no trim šova pāriem. Kāds ir šīs saskaņas noslēpums, portāls Skaties.lv jautāja bijušajiem ekrāna spēles dalībniekiem.

Šajās brīvdienās Ieva un Artūrs svinēs laulības dzīves pirmo gadadienu, taču pārim ģimenes dzīve sākusies krietni ātrāk – šopavasar Janiševi nosvinēja piecus gadus, kopš uzsāka kopdzīvi, kas drīz vien pēc iepazīšanās tika svētīta ar meitiņu.

”Viens otru atradām kā sirds cilvēki, tāpēc mums viss tik ātri notika, ka jau pēc pieciem mēnešiem pieteicās Alise,” atceroties iepazīšanās laiku, Artūrs stāsta portālam Skaties.lv. Abi iepazinušies maijā, bet jau oktobrī sākuši dzīvot kopā. Pārējo piecu gadu laikā abi vairs tikai pieslīpējušies viens otram un kāzas bijis kā punktiņš uz ”i”.

Lai gan pieci gadi cilvēka dzīvē tāds sprīdis vien ir, laiks ir viens no ”rīkiem”, kā nereti tiek vētīta kopābūšanas kvalitāte. Pirmās kāzu gadadienas priekšvakarā Ieva un Artūrs portālam Skaties.lv uzticēja savu stipras un laimīgas ģimenes stāstu.

Foto

Laimīgas laulības dzīves pirmais un galvenais pamats ir cieņa. ”Vienalga – laulība vai vienkāršas attiecības – pret otru cilvēku ir jābūt cieņai. Ir jānovērtē, ka otrs nav tavs privātīpašums, tas ir cilvēks ar savu domāšanu, ar savu ”es”, kas noteikti ir jārespektē,” pārliecināta Ieva.

Otrs – savā starpā noteikti ir jārunā, ar ko Ieva domā ikdienā izvairīties no situācijas, kad vienam jākļūst par telepātu, lai uzzinātu partnera klusēšanas iemeslu. ”Labākajā gadījumā tiek pajautāts. Bet droši vien ir pāri, kuriem šī situācija beidzas ar ”sprādzienu”,” norāda Ieva.

Lai divu cilvēku savienībā valdītu saskaņa, nedrīkstētu aizmirst arī par praktisko pusi, tādēļ, ja tas jau nav izdarīts, Janiševi iesaka meklēt kopīgus hobijus.

Protams, divu cilvēku attiecības nav iedomājamas bez uzticības un atbalsta.

Portāls Skaties.lv Ieva un Artūram pirmajā kāzu gadadienā novēl: lai jums vienmēr tā kā šodien
acis laimē mirdz!

Foto: Ieva un Artūrs kāzu dienā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl