Ievas vecākiem atkal izdodas ietaupīt kāzu budžetu

Komentāri

Šovā Kāzu gūstā ģimenēm jāpieņem lēmumi par kāzu vadītāju un muzikantiem. Kamēr ierobežotā budžeta apstākļos Ievas ģimenei atkal izdodas ietaupīt, Darjas un Dmitrija ģimenes, pēc šova vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares domām, apliecina diplomātiju visaugstākajā līmenī.

Tā kā Ieva Bernšteine ir mūziķe, radi saprot, ka kāzu muzikanti jāizvēlas īpaši rūpīgi. Ievas vecāki vēlas, lai jaunā pāra kāzās spēlētu grupa no Ventspils – Zvaigžņu lietus, kuras sastāvā spēlē un dzied Ievas bērnības draugs Juris Mihailovs.

”Esmu bijusi viņu ballītēs. Tās, godīgi sakot, ir neaizmirstamas. Man ļoti mīļa un tuva grupa,” muzikantu izvēli pamato Ievas mamma Ingrīda. Tā kā precas Ieva, tad Zvaigžņu lietus sola kāzas nospēlēt par velti. Artura Janiševa vecāku sarunātie muzikanti nav ieradušies uz tikšanos, un centieni viņus sazvanīt nevainagojas panākumiem. Ievas un Artura vecāki vienojas, ka kāzās spēlēs Zvaigžņu lietus.

Zīmīgi, ka šī nav pirmā reize, kad Ievas radiniekiem izdodas ietaupīt naudu. Jau ziņojām, ka ierobežotā budžeta – 7000 eiro – apstākļos Ingrīda kāzu norises vietu Skrundas muižu sarunāja ar ievērojamu atlaidi.

Foto: 4. sērijas aizkulises

Šova studijā katrai ģimenei jāprezentē savs kāzu vadītājs. Artura Janiševa ģimene prezentē pieredzējušu kāzu vadītāju Aigaru, bet Ievas ģimene piedāvā, ka kāzas varētu vadīt Elizabete Zagorska, kura ar Ievu un Arturu ir pazīstama. ”Kāzas es esmu piekritusi vadīt par velti,” saka Elizabete. Ģimeņu balsojumā uzvar Elizabete.

Video

Darjas Rogaļevas un Dmitrija Pallo ģimenes ir tikušās ar kāzu vadītājām, bet katra puse ir palikusi pie sava varianta. Kurš vadīs Darjas un Dmitrija kāzas, tiek noskaidrots balsojumā studijā. Jāizvēlas starp Darjas ģimenes burvju mākslinieku trikiem un Dmitrija ģimenes “klasisko” kāzu vadītāju. Pirmā balsošana studijā rezultātu nenes. ”Mums vēl neizveidojās kopēja komanda, kas strādā uz kopēju rezultātu, lai būtu labas kāzas,” norāda Darjas patēvs Aleksejs.

Mūzikas pauzē, kurā tiek prezentēti kāzu muzikanti, ģimenes gan vienojas par Darjas ģimenes piedāvāto kāzu vadītāju. Bet muzikantu cīņā uzvar Dmitrija ģimenes izvirzītais saksofonists. Tiesa, ir kāds sarežģījums – pret saksofonu iebilst jaunais pāris. Kā risināsies gatavošanās kāzām, skaties šova Kāzu gūstā turpinājumā!

Video

Lasi vēl