FOTO: Kāzu gūstā pāris teju deviņus mēnešus pēc kāzām atgriežas vietā, kur laulājās

3 komentāri
FOTO: Kāzu gūstā pāris teju deviņus mēnešus pēc kāzām atgriežas vietā, kur laulājās
Foto no privātā arhīva-TV3 publicitātes foto

Pērn skaistā 30. oktobra dienā gredzenus mija šova Kāzu gūstā par sirsnīgāko dēvētais Janiševu pāris. Aizvadītajās brīvdienās Ieva un Arturs atgriezās vietās, kur kāzu dienā pārim bija lēmuši būt vecāki.

Vasara ir laiks, ko pavada vēlme doties tālākā vai tuvākā ceļojumā. Nesen burvīgu trīs dienu ceļojumu labākajās vasaras ceļojumu tradīcijās izbaudījuši šovā Kāzu gūstā iepazītie Ieva un Arturs Janiševi.

Dziedātājas un ansambļu vadītājas Ievas un loģistikas pārdošanas speciālista Artura ceļojuma starts, tāpat kā abu kāzu dienā, bijis Rīga. Pa ceļam uz Liepāju bez uzmanības nepalika arī Skrundas muiža, kur jaunlaulātie pavadīja kāzu nakti. ”Bijām Liepājā, un nākamajā dienā ceļi veda uz Pāvilostu, Jūrkalni, Ēdoles pili – visur, kur bijām kāzu dienā, tur arī tagad devāmies,” nesenā ceļojuma atmiņās priecīgi dalās Ieva un atzīst, ka ceļojumu, kurā bija devušies kopā ar ģimenes draugiem, paši nodēvējuši par ”kāzu maršrutu”.

Foto: ceļojums pa Kurzemi

Bijušie kurzemnieki Pāvilostā nebija bijuši kopš mūža skaistākās dienas. ”Tagad, tur iebraucot, pārņēma dīvaini patīkamas emocijas. Diemžēl Pāvilostas muzejs bija slēgts, bet mēs izstaigājām apkārtni, aizgājām līdz jūriņai,” stāsta Ieva. ”Mēs esam ļoti priecīgi, ka tieši Pāvilostā apprecējāmies. Tā ir vēl viena mīļa vietiņa, kur aizbraukt, ir ļoti patīkama saikne ar turieni,” neslēpj bijusī šova dalībniece.

Pēc Pāvilostas ceļi veduši uz Roju. ”Tas viss bija tik spontāni. Rojā bija Zvejnieksvētki, līdz ar to visas viesnīcas, visi kempingi bija aizņemti. Guļammaisu mums nebija, mēs nakšņojām mašīnā. Tas viss bija tik interesanti, tik forši!” atceras Ieva. Izbaudīt Baltijas jūras piekrasti viņa aicina ikvienu ceļotgribētāju: ”Visa piekraste ir tik fantastiska! Tur ir tik skaistas vietas, kur ik pēc pārsimt metriem gribas apstāties un apskatīties.”

Tikmēr paši Janiševi nesen pārbaudītajā kompānijā augustā plāno doties pretējā virzienā – uz Latgali. ”Arī nekas nav saplānots – kāpsim mašīnā, šoreiz ar visiem bērniem. Latvijā ir ļoti skaisti. Lai izbaudītu vasaru, nav jāskrien ārpus Latvijas,” ceļošanas priekā dalās bijusī šova dalībniece.

Ieva priecājas, ka slava, ko pāris iemantojis pēc dalības kāzu šovā, viņus pavada aizvien – cilvēki joprojām viņus atpazīst kā pāri, kuri apprecējās TV šovā. ”Tas ir ļoti patīkami, ka mūs tā atceras,” priecājas dziedātāja.

Foto: Ieva un Arturs kāzu dienā