6 komentāri

Šova Kāzu gūstā dalībnieku Darjas (26) un Dmitrija (34) attiecības nav nekāda medusmaize līgavas vecākiem. Tagad visam sāli pieber vēl kāds Darjas mammas paziņojums.

Lai gan Darja Rogaļeva un Dmitrijs Pallo ir kopā četrus gadus un audzina divas meitas, Darjas mamma Natālija nav sajūsmā par meitas vēlmi attiecības apliecināt juridiski. ”Mana meita nebūs laimīga. Man gribētos, lai viņa būtu droša par nākotni, lai viņu mīlētu katru, katru brīdi. Lai viss, kas ir darīts, būtu darīts viņai. Es saprotu, ka tas ir ļoti egoistiski, bet es kā mamma to gribētu. Un es uzskatu, ka Dmitrijs nav tā persona, kura tiešām gatava savu dzīvi veltīt Darjai,” atzīst Darjas mamma Natālija. Viņa akcentē, ka pašas vīrs dara visu, lai viņa būtu laimīga. ”Jaunā pāra attiecībās es to vēl neredzu,” saka Natālija.

Jau izskanējis, ka par Darjas un Dmitrija attiecībām līgavas mamma nav sajūsmā. ”Man ne īsti patīk līgavaiņa nodarbošanās. Es tomēr vēlētos, lai viņam būtu kāda konkrēta profesija,” atklāja Natālija. ”Mūziķi ir tādi diezgan brīvi – šodien viņi grib vienu, rīt viņi grib ko citu…”

Foto

Video

TOP komentāri

 • Inga
  +2 +2 0

  Inga

  Vai šova vadītāji nevarēja izvēlēties latviešu pārus, lai pārraide varētu notikt skaidrā latviešu valodā, nevis pa pusei krieviski? Par šo pāri runājot, Darja nav nekāda skaistule + vēl divi bērni, tā ka mātei būtu tikai jāpriecājas, ka meitu varēs aprecināt, turklāt par velti!
 • Eduards
  +1 +1 0

  Eduards

  Interviju neviens nav lasijis ar Dariju? Viņa pati uzleca viņam uz krāna, tāpēc jauor 2 bērni un tagad piespiedu kārtā prec viņu. Tur viss salārtots. Žēl Ģimonu, kad Darija aizskries pie Saksafonista, solists bija, bundzinieks ir, nākamais...
 • Ilga
  +1 +1 0

  Ilga

  Kopā četrus gadus un jau divi bērni? Par izsargāšanos laikam neko nav dzirdējuši...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl