Agneses māsa ar Raita mammu kašķējas par ceremonijas svinīgajiem tērpiem

0 Komentāru
Agneses māsa ar Raita mammu kašķējas par ceremonijas svinīgajiem tērpiem
Foto: ekrānuzņēmums

Šovakar šovā Kāzu gūstā dalībnieku ģimenes bija lielas izvēles priekšā – kādi tad mīlnieki stāvēs pie altāra un teiks viens otram jāvārdu. Sākumā savā starpā nesapratās Agneses un Raita ģimenes pārstāvji. Šis uzdevums tika uzticēts viņa mammai Irinai un līgavas miesīgajai māsai Kitijai, kuras abas nevarēja līdz galam vienoties, cik vienlīdzīgos ietērpos viņiem būtu jāaizvada kāzu ceremonija.

Abas sievietes nevarēja vienoties ne par kāzu kleitu, ne apaviem, kas jāvelk abiem kājās – mamma uzskatīja, ka Agnesei viss tērps paredzēts tikai vienam vakaram, taču Raitis, iegādājoties uzvalku un kurpes, tos abus varēs vilkt arī pēc tam. Ar to īsti mierā nebija Kitija un uzskatīja, ka Irina speciāli cenšas Raiti pie altāra padarīt skaistāku par pašu līgavu, lai gan, pēc viņas domām, parasti esot otrādi.

Foto

Beigu beigās abas vienojās par to, ka Agneses kleita uz kāzām tiks speciāli īrēta, taču arī tur bija viens “bet” – jāizvēlas tāda, ko kāzu salons saviem klientiem izsniedz uz nomu. Kitijas variantu – kleitu, kura, kā izteicās Raita mamma Irina, izskatās pēc aizkariem, ģimene beigu beigās atzina par labu neesam. Taču, kā notika pats izvēles process, skaties materiālā no šīs dienas šova Kāzu gūstā sērijas.

Video

0 Komentāru