Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 31. jūlijs

Rūta, Ruta, Angelika, Sigita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Kāzu gūstā” aktualitātes

Ieva un Artūrs Papīra kāzu priekšvakarā dalās stipras ģimenes padomos

Ieva un Artūrs Papīra kāzu priekšvakarā dalās stipras ģimenes padomos 5

TV3 šova Kāzu gūstā skaistākais pāris Ieva un Artūrs Janiševi šīs nedēļas nogalē, 30. oktobrī, svinēs Papīra kāzas jeb pirmo gadadienu. TV skatītāju atmiņās abi palikuši kā sirsnīgākais un ģimeniskākais no trim šova pāriem. Kāds ir šīs saskaņas noslēpums, portāls Skaties.lv jautāja bijušajiem ekrāna spēles dalībniekiem.

Kāzu gūstā zvaigzne dibina grupu; piesakies pavadošajā sastāvā!

Kāzu gūstā zvaigzne dibina grupu; piesakies pavadošajā sastāvā! 8

Šovā Kāzu gūstā iepazītā dziedātāja Ieva Janiševa pēc kāzām bija lēmusi vairāk pievērsties muzicēšanai. Nu kļuvis zināms, ka Ieva kopā ar dueta partneri Robertu Bahmanu nolēmuši paplašināt pavadošo sastāvu un savai komandai aicina pievienoties vairākus mūziķus.

Janiševi Līgo rītā dodas uz tirgu, Jāņu rītā mazgājas rasā

Janiševi Līgo rītā dodas uz tirgu, Jāņu rītā mazgājas rasā 7

Šovā Kāzu gūstā iepazītajā sirsnīgajā Janiševu ģimenē Jāņi, tāpat kā Ziemassvētki, ir ļoti gaidīti svētki. ”Centīsimies darīt visu, lai mums sirsniņās būtu maģiskās nakts noskaņojums. Nav nozīmes, kur svini, bet galvenais, ar ko svini, un kā pats jūties šajos svētkos,” portālam Skaties.lv pauž Ieva. Viņa atklāj, kādas Jāņu tradīcijas mantotas no vecmāmiņas un kas šajos svētkos ir pats svarīgākais.

Ieva no Kāzu gūstā startē populārā jauno mūziķu konkursā; vīlusies žūrijā

Ieva no Kāzu gūstā startē populārā jauno mūziķu konkursā; vīlusies žūrijā 12

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā un Rēzeknē notika populāro mūziķu koncertšovs un jauno talantu konkurss SuperMikrofons. Vienā no konkursa atlasēm startēja arī TV3 šovā Kāzu gūstā iepazītā Ieva Janiševa (agrāk Bernšteine). Dziedātāja, kura jauno mūziķu konkursos startējusi jau kopš bērnības, ir gandarīta par savu priekšnesumu, tomēr neslēpj vilšanos konkursa žūrijā.

Video, ko neparādīja TV: Darja nākamo līgavu izvēlas loterijā

Video, ko neparādīja TV: Darja nākamo līgavu izvēlas loterijā

Kā stabila vērtība un rituāls arī pie mums, Latvijā, kāzās ir līgavas pušķa mešana, kas daudzām neprecētām daiļā dzimuma pārstāvēm ir patiesi jautrs brīdis. Brīdī, kad pušīs tiek mests, tad nereti dāmas patiesi iekarst, lai tiktu pie līgavas pušķa. Iespējams, tāpēc Kāzu gūstā dalībnieces Darjas vedēji drošības apsvērumu dēļ nolēma līgavas pušķi ”izspēlēt” citā veidā.

Tas, ko neparādīja TV: Raitis neatraujas no ēšanas pat dejas laikā

Tas, ko neparādīja TV: Raitis neatraujas no ēšanas pat dejas laikā 4

Īstās kāzās bez atrakcijām un krietnas maltītes neiztikt. Un ko darīt, ja gan viens, gan otrs tiek piedāvāts vienlaikus? Ekskluzīvs video atklāj, ka šova Kāzu gūstā dalībniekam Raitim nav bijis pa spēkam apvienot balona piepūšanu ar rasolu. Viņš dod priekšroku pēdējam.

Krāšņi FOTO: oriģinālākās kāzas Latvijas TV šovu vēsturē

Krāšņi FOTO: oriģinālākās kāzas Latvijas TV šovu vēsturē 2

Pirmdienas, 28. marta, vakarā noslēdzās TV3 drosmīgais kāzu šovs Kāzu gūstā. Starp trīs šova pāriem oriģinālākās kāzas izdevās organizēt Raita un Agneses radiniekiem. Iespējams, šīs ir savdabīgākās un prātā paliekošākās kāzas Latvijas TV šovu vēsturē. 

Ieva un Arturs sajūsmā par savām kāzām

Ieva un Arturs sajūsmā par savām kāzām 9

Kļūdu organizācijas sistēmā pieļāvuši Artura un Ievas kāzu rīkotāji – pāris jau ir ceļā uz Pāvilostu, kur muzejā notiks laulības reģistrēšana, bet gredzeni aizmirsušies veikalā. Pāris tikmēr spriež, ka gredzeni būs jātaisa no folijas…

Darja iestājas pret Dmitrija ģimenes tradīcijām; Ievas un Artura radi ar kāzu rīkošanu trāpījuši gandrīz desmitniekā

Darja iestājas pret Dmitrija ģimenes tradīcijām; Ievas un Artura radi ar kāzu rīkošanu trāpījuši gandrīz desmitniekā 2

Šovā Kāzu gūstā pēc divu nedēļu nošķirtības ar tuviniekiem satiekas arī Ieva un Arturs un Darja un Dmitrijs. Pirmskāzu vakariņu laikā atklājas, ka Artura un Ievas radi ar kāzu rīkošanu trāpījuši gandrīz desmitniekā, bet Darja kāzu rītā atklāj, ka ar līgavaini kopā pavadītais laiks bijis nopietns pārbaudījums pāra attiecībām.

Švītiņš Raitis pieprasa dārgāku uzvalku

Švītiņš Raitis pieprasa dārgāku uzvalku 8

Šova Kāzu gūstā 7. sērijā pāri satiekas ar vecākiem, kuri līgavu un līgavaini iepazīstina ar kāzu norises vietu, kāzu scenāriju un izraudzītajiem kāzu tērpiem. Tieši Raitis ir tas, kurš, pirmskāzu vakariņās tiekoties ar vecākiem, iniciēja ko mainīt kāzu norisē.

Radušās bažas, ka Raitis varētu neapprecēt Agnesi

Radušās bažas, ka Raitis varētu neapprecēt Agnesi 3

Pirmdienu vakaros TV3 skatītāji ir liecinieki unikālam precību šovam Kāzu gūstā. Līdz šim pāru vecāki paveikuši visu, lai viņu bērni baudītu mūža skaistāko dienu. Taču kādas ģimenes lokā uzvirmojušas bažas, ka līgavainis uz savām kāzām varētu neierasties.

Viens no šova Kāzu gūstā idejas autoriem savu kāzu rīkošanu labprāt uzticētu vecākiem

Viens no šova Kāzu gūstā idejas autoriem savu kāzu rīkošanu labprāt uzticētu vecākiem

Pēdējā laika viens no aktuālākajiem šoviem kanālā TV3 ir pirmdienu vakaros skatāmais Kāzu gūstā, kurā trīs drosmīgi pāri ir uzticējuši savas kāzas rīkot viņu ģimenēm. Latvijā ir ieradies viens no šova oriģinālidejas veidotājiem, NBC Universal starptautisko formātu ražošanas un attīstības viceprezidents Berijs Kellijs. Portāls Skaties.lv viņu aicināja uz nelielu sarunu, lai noskaidrotu, kāpēc Latvija ir pirmā valsts, kur tiek rādīts šis šovs, kā arī to, vai viņš pats piedalītos šādā avantūrā.