Katrīne Sauliete atklāj, kas sievieti padara ne tikai vecāku, bet arī neglītu

22 komentāri

Mēdz teikt – par gaumi nestrīdas. Arī izpratne par to, kas ir skaists un kas neglīts, katram ir sava. Sabiedrības dāma un skaistumkonkursu direktore Katrīne Sauliete atklāj, kāda sieviete, pēc viņas domām, ir nepievilcīga.

Vasara ierasti ir sauļošanās laiks. Vai iedegušas sievietes ir skaistas, savu vērtējumu raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” sniedz daiļā divu bērnu mamma Katrīne Sauliete, kura savulaik bijusi “Vice Miss Rīga” un “Miss Foto Latvija” titulu ieguvēja, bet tagad skaistumkonkursus rīko pati.

”Brūni iedegusi sieviete ir skaista,” uzskata Sauliete. Taču viņa aicina sievietes ar iedegumu nepārspīlēt. Šajā saistībā viņai ir kāds piemērs, ar ko dāmām noteikti nevajadzētu aizrauties.

”Ir tādas pārspīlētas – platīnblondi mati, āda vasarā un solārijā nenormāli iedegusi un Bārbiju rozā lūpas. Tas nav skaisti. Tajā brīdī sieviete izskatās daudz vecāka nekā viņa ir,” norāda skaistuma eksperte.

Kā atklāj Sauliete, viņa solāriju neapmeklē un iedegumu ķer saulē.

”Ir starpība – sauļoties līdz 25 gadiem un pēc 25 gadiem. Pirms 25 gadiem tu sauļojies, tu viss esi brūns un baigi smukais. Pēc 25 gadiem parādās hormoni, tu sāc dzemdēt bērnus… Kā ir saule, es kļūstu pleķaina.

Es neeju uz solārijiem, man ir paštonējošie krēmi. Bet vasara, saule, gribas sauļoties. Tu jau zini, ko tu nodarīsi savai ādai, bet tu ej,” pieredzē dalās Sauliete.

Gada karstajā gadalaikā mainās dekoratīvās kosmētikas lietošanas ieradumi. ”Vasarā nevari likt ”tonālos”, pūderus vēl kaut ko, jo ir karsti, un tas viss tek un ir stulbi. Tu esi ne tikai pleķains, bet arī notecējis,” vēl kādu sieviešu problēmu akcentē Sauliete.

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.
22 komentāri