Kas ir trakākais, ko dzīvē darījis mūziķis Mārcis Judzis? Noskaidro TV3 šovā!

Pievienot komentāru
Kas ir trakākais, ko dzīvē darījis mūziķis Mārcis Judzis? Noskaidro TV3 šovā!
FACEBOOK

Šonedēļ šovā ”Mazā lielā zvaigzne” pie vadītāja Renāra Zeltiņa viesosies trīs sabiedrībā pazīstamas personas – Inga Akmentiņa-Smildziņa, Mārcis Judzis, Evita Sniedze un viņu atvases, kuras dalīsies ar vēl nedzirdētiem faktiem par saviem vecākiem.

Piektdienas, 5. aprīļa, vakarā TV3 šovā ”Mazā lielā zvaigzne” satiksim vecāku organizācijas mammamuntetiem.lv vadītāju Ingu Akmentiņu-Smildziņu ar meitu Līvu, grupu ”Dzelzs vilks” un ”Ryga” mūziķi Mārci Judzi un meitu Patrīciju un Valmieras drāmas teātra direktori Evitu Sniedzi un dēlu Eduardu.

Evitas Sniedzes dēlam Eduardam šī nav pirmā pieredze filmējoties – viņš filmā ”Bille” atveidoja Valtrauta lomu. Eduards ar prieku stāsta, ka ”filmēties filmās ir ļoti forši”, taču puisēnam nav paticis, ir ka, ”ja kaut kas neizdodas, to nākas atkārtot vairākas reizes”. Tomēr Eduards ir pārliecināts, ka filmēšanās lielajā kino ir bijusi ļoti vērtīga pieredze.

Jautājot, kas ir trakākais, ko darījis Mārcis Judzis, meita Patrīcija dalās kādā kuriozā – tētis esot uzkāpis uz mazā brāļa kvadracikla un nolauzis tā izpūtēju, pēc kā kvadracikls vairs nav bijis lietojams.

Savukārt Ingas Akmentiņas-Smildziņas meita ir pārliecināta, ka trakākais, kas ar mammu saistās ir fakts, ka viņa katru dienu nēsā līdzi divus makus, jo tas neesot loģiski! Kāpēc tā? Skaties šovu ”Mazā lielā zvaigzne” jau šovakar plkst. 20.20 kanālā TV3 un noskaidro!

Tev to neizstāstīs neviens cits… jeb ko par slavenībām atklās viņu bērni!