Kārtīga ballīte geju klubā! Rojs Rodžers nosvin dalību šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”

4 komentāri
Kārtīga ballīte geju klubā! Rojs Rodžers nosvin dalību šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Ekstravagantais Rojs Rodžers savu dalību šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” vēlējās nosvinēt ar šova skatīšanās ballīti. Tāpēc aicināja savus draugus, talanta cienītājus ierasties LGBT kopienas klubā ”TOP” un kopā noskatīties televīzijas pārraidi.

Ballīti apmeklēja daudzi Roja draugi, kuri labprāt baudīja dzērienus un skatījās šova sēriju. Smējās, komentēja redzēto un aizdomājas, kā pašiem veiktos šāda veida šovā.

Kā saldais ēdiens bija paša Rodžera komentāri saistībā ar šovu un laukos pavadīto laiku.

Ekstravagantais jaunietis neslēpj, ka naktīs pārģērbjas par sievieti, ja viņam kā drag karalienei vēl maksā naudu, viņš ir laimīgs.

Ballītē ieradās tikai viena no Roja skatuves kolēģēm, kuras skaistais veidols, perfektais grims sajūsmināja sanākušos viesus.

”Pilsētnieces pret lauciniecēm” ietvaros Rodžers devās uz lauku saimniecību Dukātos, kur veica dažādus lauku darbus, pat piedalījās govs apsēklošanā.

Toties laucinieks Gints izjuta Roja dzīvi un pārtapa par drag karalieni.

Šovs Rojam palīdzēja saprast, ka eksistē arī dzīve ārpus Rīgas, bet Gintam tā bija iespēja paraudzīties uz pasauli citām acīm un ļauties izaicinājumam.

Šova sēriju skaties ŠEIT!

Pēc sērijas noskatīšanās kluba viesi nesteidzās mājās, bet turpināja atpūtu klubā, labprāt dejoja, sarunājās, baudīja dzērienus un priecājās par lielisko vakaru!

4 komentāri