7 komentāri

”Tēta nedienas Latvijā” ik nedēļu kādā ģimenē sola ieviest patīkamas pārmaiņas. Šonedēļ TV3 šova varoņi būs Petrovu ģimene no Aizputes. Kristas un Laura mīlasstāsts sākās pirms septiņiem gadiem, kad vēl mācījušies arodvidusskolā. Drīz vien pieteikusies abu pirmā atvasīte.

Krista un Lauris ir kopā jau septiņus gadus. Abi iepazinās vēl skolas laikā. Taču tā nebija mīlestība no pirmā acu skatiena.

Lauris neslēps, ka sākumā viens otram nav patikuši: ”Ļoti nepatikām.” ”Mēs viens otru nevarējām ciest,” vēl skarbāka būs Krista.

Līdzko viens otru iepazinuši kopīgās nodarbēs, satuvinājušies, un dzīvē iegrozījies, ka abi pirms vairāk nekā gada iestūrēja laulības ostā.

Gan Lauris, gan Krista Cīravas arodvidusskolā apguvuši pavāra profesiju. Taču šobrīd 24 gadus vecais Lauris strādā mežistrādē, bet 21 gadu sasniegusī jaunā māmiņa Krista rosās pa mājās ar divus gadus veco meitiņu Ilzīti.

Meitiņas jaunajā ģimenē ir divas. Vecākajai māsiņai Katrīnai, kura pa dienu apmeklē dārziņu, ir jau pieci gadi.

”Kad viņa gaidīja pirmo bērniņu, viņai bija 16 gadu. Man tas likās ideāli. Viņa arī bija ļoti laimīga,” šovā atklāja Lauris.

 

Krista pastāstīja, ka pirmā mazulīte nebija plānota: ”Viņa bija negaidīts pārsteigums.”

Sākumā Kristas vecāki iebilduši, ka meita tik ātri palikusi stāvoklī, bet nu ģimene nožēlo, kā sākumā jaunos vecākus nav atbalstījuši. Tikmēr Laura ģimene bijusi atbalstoša jau no paša sākuma.

”Daudzi cilvēki apsmēja, ka tik jauna meitene ir stāvoklī, ka mums ir bērniņš. Bet lai jau smejas. Mums vienalga. Mēs esam laimīgi ar bērniem,” atziīs Lauris.

Kamēr mamma TV3 šovā mācīsies nedarīt neko, tētis uzņemsies visus sievas pienākumus. Plus saņems papildu piecus uzdevumus, kurus izpildot varēs tikt pie 500 eiro.

Kā tētim veiksies ar meitu audzināšanu un sievas pienākumu izpildi, skaties šova ”Tēta nedienas Latvijā” trešajā raidījumā trešdienas vakarā TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • Lola
 • Es
  +33 +33 0

  Es

  Malaci! Ko nepaspejat,vel paspesiet. Berni nav trauceklis. Meitas bus lielas un pasi vel paspesiet dzivot
 • Santa
  +31 +30 -1

  Santa

  Milzīgs prieks, ka tomēr ir vēl šādas vienkāršas, draudzīgas, gaišas un mīlestības pilnas ģimenītes!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl