Kā savākties pretējā dzimuma klātbūtnē? Ievas Florences mīļotais Oskars dalās pieredzē

0 Komentāru

”Ir kāds cilvēks, kura klātbūtnē es burtiski zaudēju valodu, jūtos pilnīgi stulbi, pašai kauns. Kā ar to tikt galā?” interesējas raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” skatītāja. Personīgajā pieredzē dalās un vērtīgu padomu neliedz aktieris Oskars Vīksne.

Aktieris un aktrises Ievas Florences līgavainis Oskars Vīksne domā, ka katrs kaut reizi dzīvē piedzīvojis mulsumu otra cilvēka klātbūtnē. Īpaši izteikti, kad simpātijas klātbūtnē zaudēta valoda, tas bijis skolas gados.

”Bet es darīju ļoti pretēji. Ja man patika tā meitene un es zināju, ka man ar viņu ir grūti runāt, tādā situācijā, kad nezini, ko teikt, es vēl vairāk runāju. Es muldēju visu, ko es varēju muldēt,” atklāj aktieris.

Viņš atklāj, ka šis paņēmiens ir atmaksājies. Kā zināms, ilgus gadus Oskars ir attiecībās ar Dailes teātra aktrisi Ievu Florenci. Simpātijas abu starpā uzplauka, abiem uzsākot studijas Latvijas Kultūras Akadēmijas 1. kursā.

Skatuves mākslinieks norāda, ka ar mulsumu tā pa īstam nekad nevar tikt galā.

”Ir jāatrod veids, kā to vai nu izmantot, vai apiet, lai tu varētu runāt ar cilvēkiem, jo vienmēr vajag runāt. Ja tev šis cilvēks patīk, galvenais, to nevajag turēt sevī,” tā Oskars Vīksne.

Pagājušā gada novembrī kļuva zināms, ka Oskars bildinājis mīļoto Ievu. “Nolēmām, ka ar kāzām nevilcināsimies, tās būs pēc gada,” izdevumam ”Privātā Dzīve” pērnruden atklāja Ieva.

0 Komentāru