Kā atpūsties ģimenei ar bērniem? Rēdlihu ģimenē kopīgas brīvdienas ir notikums ar lielo burtu

0 Komentāru
Kā atpūsties ģimenei ar bērniem? Rēdlihu ģimenē kopīgas brīvdienas ir notikums ar lielo burtu
Privātais arhīvs

Brīvdienas ir ideāli piemērots laiks, lai pavadītu iespaidiem bagātu dienu kopā ar ģimeni. Kādu atpūtu kopā ar bērniem pieņemts baudīt Jēkaba Rēdliha ģimenē, kuru iepazīt tuvāk šonedēļ varējaTV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatītāji, portāls Skaties.lv jautāta pazīstamā hokejista sievai Ievai Zvaigznei Rēdlihai.

Lai kopā ar atvasēm pavadītu iespaidiem pilnu dienu, viss, kas vajadzīgs, ir vēlēšanās un izdoma.

”Tai obligāti nav jābūt kaut kādai konkrētai vietai, bet ir jābūt sajūtai. Es aizvien vairāk saprotu, ka nav svarīgi, vai tā ir Turcija, Jūrmala, Sigulda vai Rīga, bet ka tas ir ar domu, ka mēs, ģimene, visi kopā dodamies savā brīvdienā. Tā ir mūsu diena, kad visi esam kopā.

Var aiziet uz kino, bet vai tā būs īsta būšana kopā? Bērniem ir svarīgi, ka mēs ejam rokrokā un runājam par viņu lietām, ” stāsta divu bērnu māmiņa.

Rēdlihu ģimenē tā var būt arī nesteidzīga pastaiga pa ierastajām Vecrīgas ielām, kas noslēdzas ar pikniku pilsētvidē vai pusdienām kādā no pilsētas ēdinātavām, vai būšana pie dabas.

”Tā pati pastaiga mežā var būt kaut kas foršs, ja to pavērš par notikumu, kam paši veidojam stāstu.

Es ļoti labi saprotu, ka cilvēki saka, ka kaut kur aizbraukt nav laika vai finansiālu iespēju. Bet ne viss ir laikā un naudā. Ir jāieslēdz iztēle. Atpūtai nav vajadzīgas nedēļas. Arī pusdieniņu var pavadīt forši un ļoti pilnvērtīgi,” tā Ieva.

0 Komentāru