Kā Andris Bulis dēlam atbild uz jautājumu ”vai jūs tur, seriālā, bučojaties pa īstam”?

3 komentāri
Kā Andris Bulis dēlam atbild uz jautājumu ”vai jūs tur, seriālā, bučojaties pa īstam”?
Foto: F64

Par viena no aktiera darba privilēģijām tiek uzskatīta iespēja izdzīvot dažādas dzīves. Bet ko par vecāku paralēlo pasauli saka viņu bērni?

Aktieris, seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Andris Bulis nu jau desmit gadus ir precējies un ar sievu Ievu audzina  gadus veco dēlu Markusu. ”Gudrāks par tēti daudzās lietās! Ir jomas, kur jaunieši kilometru priekšā. Agrāk domāju – nu, kā vecāki var mani nesaprast! Tagad pats daudz ko nesaprotu – un ne tikai tehnoloģijās. Šaubos, vai es tajā vecumā dzīvi uztvēru tā, kā mans dēls tagad. Viņš daudz vairāk saprot, analizē, spēj izteikt viedokli,” intervijā žurnālam OK! Stāsta Bulis.

Jautāts, vai viņš ar dēlu par dzīvi arī runā, aktieris atbild: ”Iespēju robežās. Reizēm nav viegli, jo man šķiet – ja es to vai citu parādību spēju analizēt 15-16 gadu vecumā, tad arī viņam jāsagaida tas vecums. Bet viņš jau brīvi orientējas… Nevaru viņam stāstīt par pasaules uzbūvi no sava viedokļa. Apbrīnoju ārstus – katrs, ienākot kabinetā, jau izlasījis internet, kāda viņam slimība, zina, kā jāārstē, vajag tikai akceptu. Arī skolā visi visu zina. Ja nav interesanti, viņš sāk ar blakus esošo pārrunāt, kādu seriālu vakarā skatīsies. Ieeju klasē, un nāk jautājums – vai jūs tur, seriālā, bučojaties pa īstam? Un tad aiziet!

”Es teicu – nevar teikt! Tajā brīdī apmulsu. Visa klase grib zināt, un ne tikai – arī vecāki, vecvecāki, kuri mājās šo jautājumu apsprieduši. Nesen vadīju ielas sporta spēles, cilvēki ar ģimenēm sabraukuši, un ik pa brīdim – vai drīkst nofotografēties ar slikto Māri? Tā mamma fotografē mani ar meitu, es smaidu, bet viņa saka – varat būt nopietns? Māris seriālā vienmēr ir dusmīgs. Tad nu fotografējos nopietns! Man tas likās tik mīļi… Neviens neticēs, ka Māris ir smaidīgs.”

FOTO

Seriāla Viņas melo labāk jaunākā sērija