“Jūtūberu” nedēļā vakariņu šovā uzvar Emīlija

7 komentāri

Ceturtdien, 3. oktobrī, pievakarē noslēdzās ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, un šova pēdējā vakarā ”jūtūberu” kompāniju ciemos uzņēma Sudrabkaija, īstajā vārdā Emīlija Sama.

Kā pirms vakariņām sprieda vietējās ”YouTube” zvaigznes – armis.j jeb Armands Jaunzems, Rojs Rodžers un Laurlācis, īstajā vārdā Laura Ķīse, – vakars pie Emīlijas solās būt īpaši šiks.

Par Lauras kaunpilno izgāšanos vakariņu šovā lasi šeit!

Kā atzina Laura, smalkie ēdieni nav viņas garšu paletē, savukārt Rojs sprieda daudz kategoriskāk: ”Es ienīstu restorāna ēdienus, viņi visi ir bezpersoniski, negaršīgi, un tur absolūti nav nekāda kultūra ielikta iekšā.”

Emīlija kompāniju bija nolēmusi lutināt ar pašu sakombinējamu uzkodu, burgeriem un rabarberu pīrāgu ar saldējumu.

Pie galda neizpalika arī savdabīgas sarunas – baudot pirmo ēdienu, kompānija aizrunājās par vēdera izeju. Rojs atklāja, ka neizbēgami ikvienā ballītē, kur viņš ir, tiek apspriestas tualetes tēmas.

Uzkodai sekojošo pamatēdienu trijotne uzņēma ar sajūsmu. Armands atzina, ka ar šāda ēdiena izvēli Emīlija trāpījusi desmitniekā. ”Ja tu kopā ar cilvēku vari ēst burgeru, tad vari būt drošs, ka tev attiecībās ar viņu viss ir kārtībā,” pamatoja Armands.

Rojs kā burgeru speciālists atzina, ka Emīlijas gatavotais burgers bijis labs.

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā viesiem iebaro zemi

Vakara turpinājumā ”jūtūberu” blice devās uz golfa klubu, kur Emīlija gan ierādīja pirmos soļus, kā trāpīt pa bumbiņu, gan baudīja rabarberu rausi. Tiesa, solītais saldējums bija palicis mājās.

Kopvērtējumā par labāko šīs nedēļas viesu uzņēmēju tika atzīta Emīlija.