Jezga vakariņu šovā: populāra dziedātāja izlīdzas ar ”Rollton”

7 komentāri

Pirmdienas, 21. oktobra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu atgriezīsies izklaidējošais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā”, kurā ik nedēļu četri sabiedrībā zināmi cilvēki gatavo un pie sevis uzņem viesus.

Būt pirmajam, kurš savās mājās uzņem svešiniekus, ir nopietns izaicinājums, un šonedēļ šī iespēja kritusi pazīstamajai kantri dziedātājai Linitai Mediņai.

Skatuves māksliniece viesus – grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” solistu Māri Žigatu, aktrisi Anci Muižnieci un politologu Juri Rozenvaldu – būs apņēmusies lutināt ar saviem iecienītākajiem ēdieniem, kuru receptes viņa kopš pusaudžu gadiem pierakstījusi īpašā pavārgrāmatā.

Tomēr gatavošanas procesā viss nevedīsies tā, kā plānots. Atklāsies, ka trūkst kādas būtiskas sastāvdaļas – universālās garšvielas ”Vegeta”.

”Ja viņa ir sarakstījusi pavārgrāmatu, kāpēc viņa ”Vegetu” pērk?” izbrīnu neslēps Māris.

”Man ir mājās ”Vegeta”, bet man ir atturīga attieksme pret šāda veida produktiem,” atzīs Juris.

Tomēr Linita neapjuks un ķersies pie glābšanas plāna – ”Vegeta” tiks aizvietota ar garšvielu miksu no ātri pagatavojamas zupas ”Rollton”.

”Es zinu, ka tas ir diezgan bēdīgi, bet vienmēr ir izeja no situācijas,” optimismu nezaudēs Linita.

Tikmēr Ance namamātes risinājumu atzīs par interesantu.

Ar ko Linita lutinās viesu garšas kārpiņas un kā kompānija novērtēs vakaru kopumā, skaties šovā ”Vakariņas četratā” 21. oktobrī plkst. 17.55 TV3!

7 komentāri