Jauna interneta video zvaigzne ir dzimusi – iepazīsties ar video balvas Lauznis favorīti!

16 komentāri
Jauna interneta video zvaigzne ir dzimusi – iepazīsties ar video balvas Lauznis favorīti!
Foto: Skaties.lv

Līdz pat šim brīdim dziļā noslēpumā tika turēts interneta video balvas Lauznis 1. vietas ieguvēja vārds. Nu portāls Skaties.lv rauj nost noslēpumainības plīvuru un paziņo, kurš jaunais video censonis ticis pie solītajiem 1000 eiro sava talanta attīstībai.

Skaties.lv žūrijai nudien nebija viegli izvēlēties, kam būs tas gods nēsāt interneta Laužņa titulu. Par interneta video balvas uzvarētāju kļuvusi 13 gadus vecā Laura Ķīse no Berģiem.

Laura tikai šodien uzzināja, ka ir uzvarējusi, un uz tikšanos ar Skaties.lv un Ēriku Palkavnieku no TV3 šorīt ieradās kopā ar mammu un māsu. Satikšanās un svinīgā balvas pasniegšana notika pie tās pašas ķieģeļu sienas, kur tika filmēts interneta video balvas Lauznis pieteikuma video.

Laura par uzvaru jūtas ārkārtīgi priecīga, lai gan līdz pēdējam brīdim meitene necerēja iegūt 1. vietu. Zīmīgi, ka viņas video tapis vasaras brīvlaikā.

Jau drīzumā TV ekrānos varēs redzēt video, kurā Laužņa uzvarētājas sajūsma mīsies ar fragmentiem no video, kas salauza internetu.

Jau ziņojām, ka meklējot jaunus un radošus talantus, MTG izsludināja interneta video balvu konkursu Lauznis, kurā varēja piedalīties jebkurš video entuziasts. Tika izvēlēti 10 video, kas piedalījās konkursā Lauznis par galveno balvu – 1000 eiro naudas balvu un līgumu par projekta realizāciju 2000 eiro apmērā. Otrās un trešās vietas ieguvēji – Ernests Cimanskis un Sindija Lozgačova, plaši pazīstama kā Sindija Lo, – attiecīgi saņēma naudas balvas 700 un 500 eiro apmērā.

Seko līdzi Skaties.lv, jo jau tuvākajā laikā mēs ”celsim ārā” talantus un rādīsim arvien vairāk interesantus video, arī Lauras radītos!

Skaties video!